Inter Mediolan bezwzględny dla Fiorentiny. Skorzystał na bezmyślnym zachowaniu jej piłkarza [WIDEO]

MB Media / Press Focus
Inter Mediolan odniósł czwarte zwycięstwo w tym sezonie Serie A. Mistrzowie Włoch na wyjeździe wygrali z Fiorentiną 3:1.
Po pierwszej połowie prowadziła Fiorentina. Szybką akcję sfinalizował Sottil, który z bliska wbił piłkę do pustej bramki.
Mistrzowie Włoch wzięli się do roboty w drugiej połowie. Na całkowite odwrócenie sytuacji potrzebowali tylko czterech minut.
W 52. minucie po szybkiej akcji szans Drągowskiemu nie dał Darmian. Włoch wykorzystał dość bierną postawę obrońców Fiorentiny, którzy zostawili mu sporo swobody.
Niedługo później było 2:1 dla Interu. Z rzutu rożnego dośrodkował Calhanoglu, a Dżeko mocnym strzałem głową pokonał Drągowskiego. Choć piłka leciała blisko środka bramki, to Polak nie zdołał skutecznie interweniować.
Kolejny cios Fiorentina otrzymała w 78. minucie. W kuriozalnych okolicznościach z boiska wyleciał Nicolas Gonzalez, który w krótkim odstępie czasu otrzymał dwie żółte kartki. Pierwszą za domaganie się od sędziego kary dla rywala, drugą - za sarkastyczne oklaski pod adresem arbitra.
Inter dobił rywala w 87. minucie. Trzeciego gola dla mistrzów Włoch strzelił Perisić.
Marcin Karbowski21 Sep 2021 · 22:44