Inter Mediolan bezwzględny dla Fiorentiny. Skorzystał na bezmyślnym zachowaniu jej piłkarza [WIDEO]

MB Media / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 21 wrz 2021 | 22:44
Inter Mediolan odniósł czwarte zwycięstwo w tym sezonie Serie A. Mistrzowie Włoch na wyjeździe wygrali z Fiorentiną 3:1.
Po pierwszej połowie prowadziła Fiorentina. Szybką akcję sfinalizował Sottil, który z bliska wbił piłkę do pustej bramki.
Mistrzowie Włoch wzięli się do roboty w drugiej połowie. Na całkowite odwrócenie sytuacji potrzebowali tylko czterech minut.
W 52. minucie po szybkiej akcji szans Drągowskiemu nie dał Darmian. Włoch wykorzystał dość bierną postawę obrońców Fiorentiny, którzy zostawili mu sporo swobody.
Niedługo później było 2:1 dla Interu. Z rzutu rożnego dośrodkował Calhanoglu, a Dżeko mocnym strzałem głową pokonał Drągowskiego. Choć piłka leciała blisko środka bramki, to Polak nie zdołał skutecznie interweniować.
Kolejny cios Fiorentina otrzymała w 78. minucie. W kuriozalnych okolicznościach z boiska wyleciał Nicolas Gonzalez, który w krótkim odstępie czasu otrzymał dwie żółte kartki. Pierwszą za domaganie się od sędziego kary dla rywala, drugą - za sarkastyczne oklaski pod adresem arbitra.
Inter dobił rywala w 87. minucie. Trzeciego gola dla mistrzów Włoch strzelił Perisić.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 13

21 wrz 2021 | 22:45
0
Inter się nie zatrzymuje. Fajnie się prezentują w tym sezonie :D
21 wrz 2021 | 23:05
0
Brawo Inter we Florencji zawsze się trudno grało fiorentina zagrała świetną pierwsza połowę jednak to nie wystarczyło na Inter.Zycze Fiorentinie jak najlepiej mają dobrego trenera i mocną kadrę może uda im się w tym sezonie zakwalifikować do europejskich pucharów. FORZA INTER!!!!!
21 wrz 2021 | 23:38
0
Każdy myślał że Inter się sprzedał i znów walka o awans do LM tylko A tu jednak o mistrzostwo będza walczyć
21 wrz 2021 | 23:33
0
Dżeko jest jak wino. Uwielbiam gościa. Pamiętam ile on mi kuponów wygrał jak w City grał. Co wchodził z ławki to gol. W Romie potwierdził, że jest topowym napadziorem a w Interze kontynuuje swoje zadanie czyli strzelanie bramek. Jeden z najbardziej niedocenianych zawodników według mnie.
21 wrz 2021 | 22:53
0
Bezmyślny to jest sędzia i przepisy. Facet go fauluje ciągnąc chamsko za koszulkę, że prawie ją rozrywa i nie dostaje kartki.
Nie wiem jak wy ale ja też bym się kłócił.
Sędzia debil, niszczy drużynie mecz, jedna żółta to wystarczająca kara. Piłkarze czasem faulują agresywnie prawie łamią nogi i nie dostają czerwa, ale łatwo jest dawać czerwoną za gadanie.
Sędzia bez charakteru, gdzie są czasy Pierluigi Colliny i innych sędziów którzy nie musieli wyrzucać piłkarzy za byle co tylko z nimi rozmawiali.
21 wrz 2021 | 23:01
Trochę chyba nie rozumiem to jest normalne że za takie klasczenie i uszczypliwości do sędziego zawodnik dostaje kartkę a Gonzalez po pierwszej żółtej sie nie zatrzymał i dalej brnął więc został slusznie przez sędziego wyrzucony moim zdaniem co do kartki dla Bastoniego fakt powinien on dostać żółtko i z tym się zgadzam
0
Trochę chyba nie rozumiem to jest normalne że za takie klasczenie i uszczypliwości do sędziego zawodnik dostaje kartkę a Gonzalez po pierwszej żółtej sie nie zatrzymał i dalej brnął więc został slusznie przez sędziego wyrzucony moim zdaniem. Co do kartki dla Bastoniego fakt powinien on dostać żółtko i z tym się zgadzam
21 wrz 2021 | 23:09
0
Sędzia dzban i tyle w temacie. Powinien dostać zawieszenie za swój bufonizm na dwa mecze a nie Gonzalez a pewnie to on dostanie. Powinien go też przeprosić. Oficjalnie a nie smsem.
22 wrz 2021 | 09:06
0
No, ale sędzia mylił się w obie strony - w pierwszej połowię w podobny sposób Duncan fauluje Barelle i co? nie ma kartki. Milinković wjeżdza w nogi Lautaro i to samo, a całkowitem hitem i tak pozostanie nieodgwizdanie ręki Biraghiego przed polem karny
21 wrz 2021 | 23:50
0
Ladnie to wygladalo. W weekend bedzie mecz na szczycie.
22 wrz 2021 | 13:26
0
Inter to bardzo mocny kandydat to mistrzostwa w tym sezonie było ty by jego drugie z rzędu
22 wrz 2021 | 21:59