Inter Mediolan wykonał kolejny krok ku mistrzostwu Włoch. "Nerazzurri" wygrali w hicie z Atalantą [WIDEO]

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 8 mar 2021 | 22:39
Inter Mediolan wygrał siódmy kolejny mecz w rozgrywkach Serie A. Podopieczni Antonio Conte w poniedziałkowy wieczór pokonali 1:0 Atalantę Bergamo. Gola na wagę trzech punktów strzelił Milan Skriniar.
Po starciu Interu z Atalantą można było spodziewać się dużej liczby bramek. Pierwsza połowa była jednak pod tym względem zdecydowanie rozczarowująca. Żadna z drużyn nie zdołała w tym czasie trafić do siatki.
Zdecydowanie najgroźniej robiło się po akcjach Romelu Lukaku oraz Duvana Zapaty. Napastnik Atalanty starał się pokonać Samira Handanovicia z ostrego kąta, lecz posłał piłkę nad bramką.
Golkiper "Nerazzurrich" musiał wykazać się tak naprawdę dopiero w 40. minucie. Wówczas obronił mocny strzał głową Zapaty i do przerwy utrzymał się rezultat 0:0.
Od początku drugiej połowy Inter przystąpił do ataku ze znacznie większym animuszem. Dziewięć minut po przerwie rezultat otworzył Milan Skriniar, który przytomnie zachował się w podbramkowym zamieszaniu.
Niedługo później mogło być 2:0, gdyby Lukaku w ostatniej chwili nie powstrzymał Cristian Romero. Zawodnik gości znakomitym wślizgiem wybił piłkę spod nóg rywala.
Atalanta robiła wiele, aby wyrównać stan spotkania, ale nie zdołała trafić do siatki. Dobre okazje marnowali Zapata, Muriel oraz Pasalić. W efekcie Inter wygrał 1:0.
Dzięki temu "Nerazzurri" znów mają sześć punktów przewagi nad drugim Milanem. Ekipa Antonio Conte jest coraz bliżej upragnionego mistrzostwa Włoch, które od lat należy do trzeciego obecnie Juventusu.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN