NA ŻYWO
Obejrzyj w
Konferencja Lecha Poznań
Subskrybuj
  • Konferencja Lecha przed meczem z Karabachem
  • John van den Brom i Mikael Ishak odpowiadają na pytania dziennikarzy

Inter Mediolan złożył nową ofertę za Romelu Lukaku. Nowy właściciel Chelsea osobiście nadzoruje negocjacje

Inter Mediolan złożył nową ofertę za Romelu Lukaku. Nowy właściciel Chelsea osobiście nadzoruje negocjacje
Darren Woolley/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 20 cze 2022 | 21:17
Romelu Lukaku chce tego lata wrócić do Interu Mediolan. Jak donosi Fabrizio Romano, wicemistrzowie Włoch złożyli drugą oficjalną ofertę za napastnika. Wciąż odbiega ona jednak od oczekiwań Chelsea.
"The Blues" rok temu zapłacili za Belga aż 115 milionów euro. Jego transfer okazał się jednak dużym rozczarowaniem. Z tego względu po zalewie jednym sezonie snajper znów może zmienić otoczenie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Sam nie ukrywa, że chciałby wrócić do Interu, w którym czuł się znakomicie. Od pewnego czasu trwają oficjalne negocjacje między oboma klubami, którym zależy na finalizacji rocznego wypożyczenia.
Początkowo Chelsea żądała w zamian piętnastu milionów euro. "Nerazzurri" zaproponowali znacznie mniej. Byli skłonni zapłacić pięć milionów, kolejne dwa dorzucając w opcjonalnych bonusach.
Z biegiem czasu Anglicy postanowili zejść nieco z ceny. Jak w niedzielny wieczór informował Gianluca Di Marzio, byli skłonni przystać na 10 milionów euro plus bonusy.
Teraz Fabrizio Romano donosi, że Inter złożył drugą oficjalną ofertę za Belga. Jest ona niższa niż oczekiwania Chelsea. "Nerazzurri" proponują siedem milionów euro plus bonusy.
Rozmowy z Interem są nadzorowane przez nowego właściciela "The Blues", Todda Boehly'ego, który odsunął od nich Marinę Granowskaję. Sam Lukaku pozostaje spokojny o porozumienie między klubami i czeka na rozwój wydarzeń.
Źródło: Fabrizio Romano

Dyskusja 17