Inter odrobił straty i pokonał beniaminka. Zadecydował gol Barelli

bestino / shutterstock.com
Inter Mediolan wygrał przed własną publicznością z Hellas Verona 2:1 (0:1) w drugim sobotnim meczu 12. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Giuseppe Meazza prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił Valerio Verre, wykorzystując podyktowany rzut karny. Dwadzieścia minut po zmianie stron wyrównał strzałem głową Urugwajczyk Matias Vecino. Siedem minut przed końcem losy konfrontacji rozstrzygnął kapitalnym uderzeniem z dystansu w długi róg Nicolo Barella.
Minutę później na murawie pojawił się jeszcze Mariusz Stepiński, ale zespół z Miasta Romea i Julii nie był już w stanie odrobić strat. "Gialloblu" doznali w ten sposób piątej porażki w sezonie i pozostali na dziewiątej lokacie w tabeli.
"Nerazzurri" natomiast po trzecim zwycięstwie z rzędu, a zarazem dziesiątym w bieżących rozgrywkach, objęli prowadzenie w klasyfikacji.
Marcin Karbowski09 Nov 2019 · 20:16