Inter zremisował drugi mecz z rzędu, ale... powiększył przewagę. Ekipa Conte coraz bliżej tytułu [WIDEO]

Romano/Sportphoto24/SIPA / Press Focus
Autor: Wojciech_Falenta 21 kwi 2021 | 22:43
Inter tylko zremisował na wyjeździe ze Spezią 1:1 w wieczornym meczu Serie A. Mimo straty dwóch punktów mediolańczycy są jednak coraz bliżej mistrzowskiego tytułu.
Inter nieoczekiwanie przegrywał na stadionie beniaminka włoskiej ekstraklasy już od 12. minuty gry. Po strzale skrzydłowego Spezii, Diego Fariasa, w drugim spotkaniu z rzędu nie popisał się bramkarz “Nerazzurrich” - Samir Handanović.
Podopieczni Antonio Conte doprowadzili do wyrównania jeszcze przed przerwą, kiedy trójkową akcję na prawym skrzydle i dośrodkowanie Achrafa Hakimiego na raty zamienił na gola Ivan Perisić.
W drugiej połowie meczu, mimo przewagi, Inter nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. W końcówce w słupek trafił Lautaro Martinez. Bramek zdobytych następnie najpierw przez Romelu Lukaku, a następnie przez Martineza nie uznano tymczasem z powodu pozycji spalonych.
Przy wcześniejszej porażce Milanu przeciwko Sassuolo remis przeciwko Spezii pozwolił Interowi powiększyć przewagę na czele ligowej tabeli aż do 10 punktów. Dystans do “Nerazzurrich” będzie mogła zmniejszyć jutro Atalanta, która awansuje na drugie miejsce w klasyfikacji, jeśli zwycięży na Stadio Olimpico Romę.
Spezia pozostaje na 15. miejscu w tabeli.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 4

21 kwi 2021 | 23:03
0
6 meczy zostao nawet jak Atalanta wygra to będzie 9 pkt przewagi Interu . No tego już nie można zjebac. Co innego Atletico D:D::D:D
21 kwi 2021 | 23:33
0
Wkońcu ktoś utrze nosa temu Juventusowi.
21 kwi 2021 | 23:48
0
Mam nadzieję, że na końcówkę sezonu Napoli przyciśnie i zajmie to 4 miejsce, a wtedy Juventus spadłby do Ligi Europy
22 kwi 2021 | 00:48