Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Ireneusz Mamrot po wysokiej porażce Jagiellonii z Olympiakosem: To był przeciwnik z innej półki

Ireneusz Mamrot
Źródło zdjęcia: asinfo

Jagiellonia Białystok przegrała aż 0:5 z Olympiakosem Pireus w meczu towarzyskim. Po wysokiej porażce głos zabrał trener Ireneusz Mamrot.

Wynik spotkania otworzył po rzucie rożnym w 11. minucie Ousseynou Ba. Przed przerwą zespól z Grecji zdobył jeszcze dwie bramki. Obie były autorstwem Guerrero. Hiszpan najpierw precyzyjnie uderzył sprzed pola karnego, a następnie popisał się skutecznym lobem. W drugiej połowie wicemistrzowie Grecji strzelili kolejne dwa gole. Hat-tricka skompletował Guerrero, a rezultat w 77. minucie ustalił Kostas Fortunis.

- To był przeciwnik z innej półki, jeśli chodzi o nasze sparingi. Wcześniej ta poprzeczka nie była zbyt wysoko zawieszona, nie graliśmy ze zbyt wymagającymi sparingpartnerami. Dzisiaj ta różnica była ogromna - stwierdził Mamrot cytowany przez klubową stronę.

- Trzeba przyznać, że piłkarze Olympiakosu pokazali swoją dużą jakość i byli do bólu skuteczni. Każde ich wyjście praktycznie kończyło się bramką. My też mieliśmy przed przerwą dwie dobre sytuacje, ale nie oddaliśmy z nich celnego strzału. Przeciwnik był dużo lepszy, ale wiemy też, ilu zawodników po naszej stronie nie grało - dodał.

-6
Z jakiej innej półki gamoniu?? Ostatnio grali z Lechią i było 1-1 więc jak najbardziej do ugryzienia. Po prostu leszcze jesteście i tyle. Grecy pokazali jak sie powinno grać.
6 lip 2019 | 12:29
+4
A ty Jacuś ogarnąłeś, że Olympiakos wystawił praktycznie inny skład?
6 lip 2019 | 12:39
+2
Kibic Jagi na posterunku :D. Gdzieś znalazłeś info o składach?? Przeciwnik ten sam a składy nie są znane. A gadanie że klub z Grecji to inna półka nie wróży dobrze wicemistrzom z zeszłego sezonu. Wiem zaraz napiszesz że Grecy są lepsi bo są ale jak najbardziej można z nimi powalczyć. Inna półka to kluby z Włoch, Francji czy Niemiec.
8 lip 2019 | 15:48
+1
Wystarczy poszukać chwilę. I tak, kibicuję Jagiellonii. I drugi raz tak, to jest inny poziom. Wszystko zweryfikuje sezon, pozdrawiam.
6 lip 2019 | 13:16
Składy były mniej więcej te same. To sparing , nieograniczona ilość zmian , każdy dostał minuty.
-3
Bo dostał 5-0 od Greków a tłumaczy sie jakby grał z Bayernem. Strach pomyśleć ile Bayern by ich rozklepał
6 lip 2019 | 14:09