Jagiellonia Białystok podjęła decyzję ws. Piotra Nowaka. Niebawem oficjalny komunikat

Jagiellonia Białystok podjęła decyzję ws. Piotra Nowaka. Niebawem oficjalny komunikat
Michal Kosc / PressFocus
Piotr Nowak nie poprowadzi Jagiellonii Białystok w przyszłym sezonie Ekstraklasy. Znany użytkownik Twittera - Janekx89 - poinformował, że wszystko jest już przesądzone i "Duma Podlasia" niebawem wyda oficjalny komunikat w tej sprawie.
Kadencja Piotra Nowaka w Jagiellonii Białystok nie była pasmem sukcesów. Klub ostatecznie utrzymał się w Ekstraklasie, lecz gra zespołu była daleka od ideału - ostatecznie drużyna zajęła dopiero 12. miejsce w lidze.
Dalsza część tekstu pod wideo
Pod względem dorobku punktowego były reprezentant Polski nie wypadał lepiej od swojego poprzednika, Ireneusza Mamrota. Nowak zdobywał średnio 1,07 punktu na mecz, natomiast 1,20.
W związku ze słabą postawą Jagiellonii coraz częściej mówiono o ostatecznym pożegnaniu z z 57-latkiem. Wiele wskazuje na to, że teraz zapadła już wiążąca decyzja.
Użytkownik Twittera, który świetnie orientuje się w sprawach polskiego rynku, Janekx89, poinformował, że "Duma Podlasia" rozstanie się z Piotrem Nowakiem. Szkoleniowiec nie poprowadzi białostockiego klubu w przyszłym sezonie Ekstraklasy.
Na ten moment nie wiadomo, kto przejmie obowiązki Nowaka w Jagiellonii. Jednym z kandydatów do tej posady był Ivan Djurdjević, lecz Serb wybrał ofertę ze Śląska Wrocław.
Zarządowi białostoczan nie pozostało zbyt wiele czasu na podjęcie komfortowej decyzji. Klub oficjalnie ogłosił, że zawodnicy już za cztery dni wrócą do treningów.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk09 Jun 2022 · 16:46
Źródło: Janekx89

Przeczytaj również