"Jak masz spokój w domu, to przekłada się to na boisko". Jacek Magiera zabrał głos ws. gracza Śląska Wrocław

"Jak masz spokój w domu, to przekłada się to na boisko". Magiera zabrał głos ws. krytykowanego gracza Śląska
Mateusz Porzucek/Pressfocus
W ostatnim czasie wiele komentarzy wzbudziło zachowanie Mateusza Żukowskiego oraz jego partnerki Oli, znanej streamerki internetowej. Sytuację młodego zawodnika Śląska Wrocław skomentował Jacek Magiera.
Mateusz Żukowski trafił do Śląska Wrocław w trakcie letniego okienka transferowego. 21-latek cieszy się sporym zaufaniem ze strony Jacka Magiery, chociaż szkoleniowiec ma też wiele uwag dotyczących postawy swojego podopiecznego.
Dalsza część tekstu pod wideo
Już kilka tygodni temu ceniony trener przekonywał, że pracuje z graczem o potencjalne reprezentacyjnym. Jednocześnie Żukowski miał pokazywać swoje umiejętności jedynie na treningach, bo podczas meczów gasł. Sytuację opisywaliśmy TUTAJ.
Ostatnio o młodym zawodniku zrobiło się głośno ze względu na zachowanie jego partnerki, Oli. Były zawodnik Rangersów regularnie pojawia się podczas streamów dziewczyny na TikToku. Podczas jednego z nich interweniował podczas próby zjedzenia... kamienia z czajnika, co spotkało się z prześmiewczą reakcją ze strony internautów.
W sprawie w końcu interweniował Śląsk, który zaapelował o wstrzymanie nadmiernej krytyki - szczegóły znajdziecie TUTAJ. Teraz zaś swoje stanowisko zajął wspomniany Magiera, który skomentował poczynania Polaka.
- Mateusz musi złapać równowagę i wyczyścić głowę. Nie pokazuje na boisku tego, czego od niego oczekujemy i do Krakowa z nami nie pojedzie. Oczywiście wiem co się u niego dzieje. Wychodzę z założenia, że jak masz spokój w domu, to przekłada się to na boisko - powiedział przed spotkaniem Śląska z Cracovią.
- Rozmawialiśmy wczoraj i choć absolutnie nie chcę go skreślać, to wciąż szukam do niego klucza. To jest zawodnik, który w dłuższej perspektywie może dać nam bardzo wiele - dodał, cytowany przez "Gazetę Wrocławską".
W bieżących rozgrywkach Żukowski wystąpił w 12 meczach Ekstraklasy. Jego umowa ze Śląskiem jest ważna do 30 czerwca 2024 roku.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk09 Nov 2023 · 15:18
Źródło: Gazeta Wrocławska

Przeczytaj również