Jakub Moder chwalony za występ przeciwko Chelsea. "Podejmował dobre decyzje"

Jerry Lyons/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 19 sty 2022 | 08:17
Piłkarze Brighton we wtorkowy wieczór sprawili niespodziankę w Premier League, remisując 1:1 z Chelsea. Dobre noty za swój występ zebrał Jakub Moder, który został ustawiony w roli "fałszywej dziewiątki".
Niewiele brakowało, aby reprezentant Polski wręcz idealnie rozpoczął spotkanie z triumfatorem ostatniej edycji Ligi Mistrzów. Jego uderzenie z trzeciej minuty spotkania nieznacznie minęło bramkę.
Szczególnie w pierwszej połowie Moder był bardzo aktywny. Jego występ został doceniony przez angielskie media, które chwaliły go za grę przeciwko "The Blues".
- Miał szansę na gola, ale oddał zły strzał. Zajmował bardzo dobre pozycje w ataku - ocenił serwis "brightonandhoveindependent.co.uk". Tam Polak dostał "siódemkę" w dziesięciostopniowej skali.
Identyczną notę przyznali mu dziennikarze "sussexlive.co.uk". Ten portal zwrócił uwagę na fakt, że choć Polakowi brakowało nieraz nieco precyzji, to zazwyczaj wybierał przy tym dobre rozwiązania.
- Prawie dał Brighton szybkie prowadzenie. Grał dobrze, ale niektóre z jego dośrodkowań były nieudane. Podejmował jednak trafne decyzje - napisano.
- Pracowity, ale cichy - krótko skwitował natomiast portal "90min.com". Tam Modera oceniono nieco słabiej. Nasz reprezentant otrzymał "szóstkę".
Źródło: WP Sportowe Fakty

Tabela ligowa - Premier League

1640 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka i trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI