Jakub Moder zadebiutował w Premier League. "Zagrał za krótko, ale fajne, odważne wejście"

Piotr Matusewicz / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 27 lut 2021 | 19:14
Jakub Moder zadebiutował w Premier League. Jego drużyna zmarnowała dwa rzuty karne i przegrała z West Bromwich Albion 0:1 (0:1).
Moder pojawił się na boisku w 84. minucie spotkania. Polak nie miał wielkiego wpływu na przebieg wydarzeń na boisku.
To, co najciekawsze, na The Hawthorns działo się wcześniej. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 11. minucie, gdy do siatki trafił Bartley.
Piłkarze Brighton ruszyli do odrabiania strat i przed wielką szansą stanęli w 19. minucie. Wówczas sędzia podyktował rzut karny. "Jedenastki" nie zdołał jednak wykorzystać Gross.
W 30. minucie piłka wylądowała w siatce "The Baggies" po uderzeniu Dunka. Wówczas doszło jednak do kuriozalnej sytuacji. Lee Mason, arbiter spotkania, najpierw nie uznał gola, by po chwili zaliczyć trafienie. Po kilku kolejnych chwilach zmienił jednak zdanie i bramka ostatecznie została anulowana.
W drugiej połowie przyjezdni otrzymali kolejny rzut karny. I znów go nie wykorzystali! Tym razem pomylił się Welbeck - tak jak Gross trafił w poprzeczkę.
Piłkarze West Bromwich Albion do ostatniego gwizdka skutecznie się bronili i zdołali zgarnąć cenne trzy punkty w walce o zachowanie ligowego bytu.
1 - 0
27 lut 2021 | 16:00 (zakończony)

Przebieg meczu

19'
29'
anulowano
75'
78'

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 8

27 lut 2021 | 19:27
0
Dobrze że w koncu zagrał coś, ale wspomnijcie tez coś o Heliku, który strzelił gola.. Gdyby to był Bielik to już by było chyba 10 artykułów o tym, a tutaj Helik na którego nikt nie patrzy mimo ze gra w lepszym klubie od pozal sie reprezentantów z Jozwiakiem i wspomnianym Bielikiem na czele.. Za to jaraliscie sie Karbownikiem a tu nie ma go nawet w skladzie.. skonczcie ta przesadną podnietę niektórymi piłkarzami..
27 lut 2021 | 19:24
0
Teraz najważniejsze żeby grał coraz więcej
27 lut 2021 | 20:32
0
jak takie mecze będą przegrywać to polacy rodacy za pół roku skończą w championship :)
27 lut 2021 | 20:45
0
Grosicki nie gra , zarabia krocie, ma w d*** WBA i reprezentację Polski.
27 lut 2021 | 22:55
0
Prawdopodobnie najmocniejsza liga ale poziom sędziowania pozostawia jednak wiele do życzenia. W tym sezonie pełno już było podobnych kwiatków...
28 lut 2021 | 07:58
0
Fajnie ze zagral tetaz czk na michala
0
Moder zagrał fajnie??! To ja widocznie inny mecz oglądałem. Dwa pierwsze kontakty to beznadziejne podanie z pierwszej i strata w środku pola. W samej końcówce chował się za plecami WBA i koledzy z drużyny przestali go szukać na boisku.
27 lut 2021 | 22:04