Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Jakub Świerczok nie wykorzystał rzutu karnego w el. Ligi Mistrzów. Chciał uderzyć w stylu Panenki [WIDEO]

Jakub Świerczok
Źródło zdjęcia: MediaPictures.pl / shutterstock.com

Jakub Świerczok nie wykorzystał rzutu karnego w meczu Łudogorca Razgrad z Ferencvarosem w el. Ligi Mistrzów.

W pierwszym meczu rozegranym na Węgrzech górą był Ferencvaros, który wygrał 2:1.

W rewanżu w Razgradzie po 21 minutach meczu było 0:2 po bramkach Kharatina i Skvarki. Łudogorec zabrał się do odrabiania strat, gdy w 24. minucie trafił Terziev.

W 29. minucie do wyrównania mógł doprowadzić Jakub Świerczok, który był faulowany w polu karnym przez Gergo Lovrencsicsa. Polak podszedł do piłki ustawionej na 11. metrze i chciał uderzyć w stylu Panenki. Niestety, golkiper przyjezdnych zdołał podnieść się z murawy i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Polak po przerwie nie pojawił się już na boisku. W jego miejsce wszedł Keseru.

W drugiej połowie mistrzowie Węgier podwyższyli prowadzenie. W 48. minucie Tokmac Nguen przy sporym szczęściu zaskoczył golkipera gospodarzy.

W 69. minucie Marcel Heister trafił do własnej bramki, ale drugi gola dla Łudogorca niczego nie zmienił.

Ferencvarovs wygrał po raz drugi i awansował do kolejnej fazy eliminacji, gdzie zmierzy się z maltańskim zespołem Valletta FC.

Całe spotkanie w barwach mistrza Bułgarii rozegrał Jacek Góralski.

Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

12
18 lip 2019 | 06:58
+4
Czas na transfer, jest juz w Ludogorcu 1,5 roku, jeszcze pol roku i pobije swoj rekord dlugosci gry w jednym kkubie
+11
jakby kopnął normalnie może by mi kupon siadł..
17 lip 2019 | 22:28
+18
No taka próba, że albo wejdzie i brawa, albo mamy lipę, tutaj mamy lipę. Szkoda, że przy takim wyniku to robił. Nierozważne zachowanie.
+26
Ale rzut rożny - wywalczył. Jeszcze dwa i będzie kolejny karny.
17 lip 2019 | 21:07
+35
Jaka technika, taka panenka.
17 lip 2019 | 21:17
-9
Akurat wykonał go poprawnie, nie to co Brożek swego czasu, tyle, że bramkarz się nie położył
17 lip 2019 | 21:31
+25
Poprawnie jest gdy piłka trzepocze w siatce, za czytelnie dla bramkarza to chłopak wykonał.
17 lip 2019 | 22:23