Jan Bednarek i spółka zatrzymali Manchester City! Pudło kolejki Diogo Joty [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 18 wrz 2021 | 17:54
Southampton postawił się mistrzom Anglii. Jan Bednarek i spółka zremisowali z Manchesterem City 0:0.
Polak wrócił dziś do wyjściowej XI "Świętych". Ralph Hasenhuettl zaufał 25-latkowi i to się opłaciło. W pierwszej połowie "Obywatele" mieli problem z kreowaniem sytuacji bramkowych. W tym czasie nie oddali ani jednego strzału celnego na bramkę przyjezdnych.
Tuż po przerwie Manchester City miał serię rzutów rożnych. Po jednym z nich do pozycji strzeleckiej doszedł Nathan Ake. Holender minimalnie chybił.
W 62. minucie arbiter podyktował rzut karny dla Southampton za potencjalne przewinienie Kyle'a Walkera. Po analizie VAR arbiter zmienił swoją decyzję i jedenastki nie było.
Pep Guardiola zareagował na boiskowe wydarzenia w 70. minucie. Katalończyk posłał w bój Kevina de Bruyne, Phila Fodena i Riyada Mahreza.
Na kwadrans przed końcem spotkania Raheem Sterling położył się w polu karnym, domagając się odgwizdania jedenastki. Sędzia nie nabrał się jednak na sztuczki skrzydłowego.
Manchester City naciskał i w 91. minucie piłka wpadła do siatki. Gol jednak nie został uznany ze względu na pozycję spaloną Sterlinga. "Obywatele" naciskali, ale nie udało im się skruszyć muru "Świętych". Jan Bednarek i spółka wywieźli z Etihad cenny punkt.
Polak zagrał bardzo dobre spotkanie. Zablokował aż trzy strzały, do tego zanotował pięć wybić, dwa udane wślizgi. Jego celność podań przekroczyła 90%.
0 - 0
18 wrz 2021 | 16:00 (zakończony)

Przebieg meczu

37'
M. Salisu
61'
Rzut karny
(anulowano)
64'
K. De Bruyne
(Fernandinho)
67'
Armando Broja
(Che Adams)
84'
Valentino Livramento
86'
Romain Perraud
(Valentino Livramento)
90'

śr. wiek: 28 lat
W drugim spotkaniu rozpoczętym o godzinie 16:00 Liverpool pokonał Crystal Palace. Juergen Klopp zdecydował się dziś na drobne rotacje. W składzie "The Reds" zabrakło Andrew Robertsona oraz Trenta Alexandra-Arnolda.
Przyjezdni z Londynu mogli błyskawicznie wykorzystać absencje w linii defensywy. W pierwszych trzech minutach piłka dwa razy uderzyła w słupek bramki Alissona Beckera. Najpierw Brazylijczyk sam zbił futbolówkę na obramowanie, po chwili w aluminium trafił Christian Benteke. "Orłom" nie udało się jednak wyjść na prowadzenie.
W 38. minucie Diogo Jota stanął przed stuprocentową okazją na zdobycie bramki, ale tragicznie dołożył stopę do piłki.
W końcu tuż przed końcem pierwszej połowy Sadio Mane trafił do siatki, oddając strzał z bliskiej odległości. Był to setny gol Senegalczyka w barwach Liverpoolu.
W 69. minucie trwało prawdziwe oblężenie bramki Crystal Palace. Vicente Guaita najpierw poradził sobie z mocnym uderzeniem Hendersona, później obronił dobitkę Mohameda Salaha.
Egipcjanin dopiął swego w 78. minucie. Napastnik uciekł rywalom po centrze z rzutu rożnego i pewnym strzałem podwyższył prowadzenie.
Wynik meczu ustalił Naby Keita. Pomocnik zebrał drugą piłkę po rzucie rożnym i świetnym strzałem lewą nogą pokonał Guaitę. Liverpool wygrał 3:0 i wskoczył na fotel lidera Premier League.
3 - 0

65'
(C. Benteke)
Jairo Riedewald
(James McArthur)
76'
Curtis Jones
82'
Michael Olise
(Cheikhou Kouyate)
87'

śr. wiek: 29.6 lat
Z kolei Arsenal wywiózł cenny komplet punktów z Turf Moor. W 30. minucie meczu z Burnley pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Martin Odegaard.
W drugiej połowie arbiter podyktował rzut karny dla Burnley, myśląc że Aaron Ramsdale sfaulował Mateja Vydrę. Po konsultacji z systemem VAR decyzję zmieniono, uznając że napastnik symulował.
Ostatecznie "Kanonierom" udało się dowieźć jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka.
0 - 1

30'
Martin Odegaard
61'
A. Sambi Lokonga
(Emile Smith Rowe)
68'
Rzut karny
(anulowano)
75'
78'
Nuno Tavares
(Kieran Tierney)
82'
(C. Wood)
90'
3'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 73

18 wrz 2021 | 17:57
0
75 minuta meczu Sterling bezczelnie nurkuje w polu karnym obwiniając Bednarka o faul. Niechęć do tego piłkarza rośnie we mnie od pewnego czasu.
18 wrz 2021 | 17:59
0
Sterling to największy nurek w Premier League. Na szczęście sędziowie się już na tym lamusie poznali. W Liverpoolu pewno dalej świętują że za grube miliony pozbyli się tego parodysty.
0
Nie no sterling to takie ścierwo i tyle nie uważasz mnie za kibica ok ja się uważam
21 wrz 2021 | 23:00
I jestes kibice a nie fanatykiem. Pozdrawiam i plusik dla Ciebie :)
0
I jestes kibicem a nie fanatykiem. Pozdrawiam i plusik dla Ciebie :)
0
Janek Betoniarek grał jak szef w tym meczu!
18 wrz 2021 | 17:55
0
Brawo Southampton. Bardzo dobra wiadomość dla Polski - mecz na 0 z tyłu w meczu z City z dobrze grajcym Bednarkiem w pierwszym składzie. Przy naszej krótkiej liścieo środkowych obrońców on musi grać.
0
MojeJajca widać brak szkoły na mózg Ci szkodzi. Do poniedziałku wytrzymasz dasz rade. Tylko uważaj żeby Ci znowu mokrego dżona w szatni przed Wf-em nie robili.
18 wrz 2021 | 18:36
0
Oj widzę nie możesz beze mnie żyć stalkerku. Gdyby nie ja, zostałyby ci tylko wymyśleni przyjaciele... Ale z ciebie smutny kid
18 wrz 2021 | 23:50
0
Gościu jest pryszczatym 16 latkiem daj mu się wyżyć w internetach ;)
18 wrz 2021 | 22:13
0
To jest mega kozackie, jak w internetach obrażają się wzajemnie polscy "kibole" jakiś angielskich drużyn XD wiem że znak czasu, globalizacja, modern football i te sprawy ale to jest po prostu komiczne :D
19 wrz 2021 | 13:59
0
@Chareck Mnie tez to bawi, rownie dowciapni sa kibice realu i bracy :D
0
No i prawidłowo. Gratulacje dla Southampton. Shity cienkie jak sik pająka.
18 wrz 2021 | 18:00
0
Jak tam arsenal w lm se radzi?
0
Od meczu z Bayernem w 2017 roku, Arsenal nie przegrał żadnego spotkania w Lidze Mistrzów, a co ?
18 wrz 2021 | 18:16
0
dziś mieli na stadionie Burnley więcej swoich kibiców niż na Etihad przychodzi "fanów" City. Kibice mogą pomóc swojej drużynie wygrać.. ale wy tego nie znacie :D :D
18 wrz 2021 | 18:43
Kolega jest fanem instytutu danych z dupy jak mniemam?
0
Kolega jest fanem instytutu danych z dupy jak mniemam? Sprawdź sobie frekwencję na stadionach w ostatnich latach, o ile Twój mózg przetwarza liczby.
18 wrz 2021 | 18:48
0
mój mózg bardzo dobrze przetwarza informacje... a jak Pep wpierw prosi na konfie ludzi by przyszli na stadion a potem City rozdaje za darmo bilety na mecz.. Chyba szejki już tęsknią za lockdownem bo wówczas nikt nie mógł zauważyć jak popularny jest ten gównoklubik...
18 wrz 2021 | 19:07
United na meczach LM w środku tygodnia ma komplet, ponieważ kibice zatęsknili za LM po latach walki w Lidze Europy.
0
United na meczach LM w środku tygodnia ma komplet, ponieważ kibice zatęsknili za LM po latach walki w Lidze Europy. Jeszcze chcą zobaczyć Ronaldo, który zszedł z pensji zarabiając największe pieniądze w całej PL, aby grać w swoim ukochanym klubie, który wypuścił go na szerokie wody.
18 wrz 2021 | 19:13
0
United zawsze ma komplet, bo to obok Barcelony i Realu największy klub świata. City natomiast to zwykły bękart którego przygarnął bogaty szejk i jak nie mieli kibiców tak nie mają dalej bo ich za ropę już nie kupisz (chociaż kto wie, może jak szejk postawi obok Etihad stację z darmowym paliwem to nagle kibice tego ścieku się znajdą). Generalnie nie porównuj mojego klubu z tym sztucznym tworem bo to obraza.
18 wrz 2021 | 19:26
0
I wzajemnie, klub który wydał na transfery w ostatnich latach tyle to City, mimo to drugi skład City jest lepszy, niż pierwszy United, proszę nie porównywać, bo to obraza.
18 wrz 2021 | 19:29
0
Twoim zdaniem sezonowcy to kibice? Dziwna sprawa.
18 wrz 2021 | 19:32
0
Lepiej być sezonowcem City, niż wiernym kibicem Arsenalu z myślami samobójczymi, ponieważ pewnie 80% kibiców Arsenalu dotykają takie problemy.
18 wrz 2021 | 19:42
0
lepiej być fanem klubu o którym można powiedzieć że się kibicowało od dziecka i powspominać dawne czasy przy piwie z innymi fanami niż klubu którego baza kibiców zaczyna się i kończy na podstawówce. Już to widzę jak kibice City oglądają wspólnie mecz... przy Kubusiu i żelkach Haribo :D
18 wrz 2021 | 19:46
Już Ci raz pisałem i widzę, że muszę powtórzyć. Nie jestem kibicem City sprzed ery szejków, ale jestem kibicem tego klubu od 2010 roku i w tym czasie obejrzałem prawie każdy mecz, czas leci to daję już 11 lat wspierania klubu. Skoro uważasz, że nie mogę mianować się kibicem City, to powiedz ile lat musi minąć bo chciałbym wiedzieć, tak z 50 wystarczy? Kibice City też mogą powspominać chociażby wyrwanie mistrzostwa w ostatnich sekundach z QPR w 2012, dla Ciebie czas chyba się zatrzymał w miejscu.
0
Już Ci raz pisałem i widzę, że muszę powtórzyć. Nie jestem kibicem City sprzed ery szejków, ale jestem kibicem tego klubu od 2010 ( sezon 2010/11) roku i w tym czasie obejrzałem prawie każdy mecz, czas leci to daję już 11 lat wspierania klubu. Skoro uważasz, że nie mogę mianować się kibicem City, to powiedz ile lat musi minąć bo chciałbym wiedzieć, tak z 50 wystarczy? Kibice City też mogą powspominać chociażby wyrwanie mistrzostwa w ostatnich sekundach z QPR w 2012, dla Ciebie czas chyba się zatrzymał w miejscu.
18 wrz 2021 | 19:53
0
Plus dla Ciebie przynajmniej za szczerość. Sezonowiec nie odnosi się mimo wszystko do kibicowania komuś od jednego sezonu. Sezonowiec to inaczej kibic sukcesu... a biorąc pod uwagę że sukcesy City zaczęły się dzięki szejkom to jest to określenie adekwatne. I tak, wiem. Kiedyś w dawnych latach City coś tam wygrało.. trafiło się ślepej kurze ziarno. No ale jak pisałem: nie porównuj tego sztucznego tworu budowanego na przekrętach do klubów z marką i historią.
18 wrz 2021 | 22:15
0
Jesteś nadwislanskim klientem angielskiego klubu a nie kibicem i taka jest brutalna prawda XD
18 wrz 2021 | 19:54
0
mozliwe, ale przynajmniej moge sie pochwalic ze kibicuje trzeciemu najbardziej utytuowanemu klubowi w najlepszej ligi na swiecie w ktorym grali jedni z najlepszych na swiecie pilkarzy
18 wrz 2021 | 23:54
0
Przynajmniej dalej kibicujesz. Jakby tak city chuja grali to 3/4 kibiców by znikło z tej strony jak banka mydlana.
18 wrz 2021 | 18:11
0
City z Lipskiem niby strzleiło sporo goli, ale też 3 straciło. No i to już drugi mecz w lidze gdzie gubią punkty. Coś czuję, że w tym roku mistrzem będzie albo Chelsea albo Live
18 wrz 2021 | 17:58
Liverpool pokazuje, że znów będzie mocny, brawa dla Arsenalu bo drwale Burnley to zawsze ciężki rywal. No a City... rozdawanie biletów za darmo by zapełnić trybuny nie pomogło? :D
0
Liverpool pokazuje, że znów będzie mocny, brawa dla Arsenalu bo drwale z Burnley na swoim terenie to zawsze ciężki rywal (ciekawe czy w końcu spadną). No a City... rozdawanie biletów za darmo by zapełnić trybuny nie pomogło? :D
18 wrz 2021 | 18:05
0
Young Boys skurwysynu
0
mecz który będzie za kilka tygodni gówno znaczył... bo na Old Trafford kibice United poprowadzą swój klub do cennych zwycięstw...

Taki protip: u nas nie trzeba rozdawać biletów za friko by na stadion przychodzili kibice :D Jak przeczytałem na jednej grupie o tym to aż spadłem z łóżka. Przenieście się może na jakiś czeski stadion to może trybuny uda się zapełnić :D
18 wrz 2021 | 18:34
0
Buahhaha przejebali z ogorami ze Szwajcarii ale beka z was muły hahaha
18 wrz 2021 | 18:42
0
idź się pośmiej z tego z kolegami... a zapomniałem! Wobec tego postaw lustro i udawaj że jest was więcej :D
18 wrz 2021 | 19:34
0
Pomnoz liczbe wygranych LM przez City przez ilosc wydanych przez was pieniedzy na transfery w ostatnich 10 lat i ci wyjdzie liczba prawdziwych kibicow City na metr kwadratowy.

*pamietaj ze wszystko mnozone przez zero daje dalej zero*
18 wrz 2021 | 19:55
0
To ty zrób to samo z Arsenalem

18 wrz 2021 | 20:25
0
ja nie musze, ja wiem ze Arsenal posiada czwarta czy piata najwieksza grupe kibicowska na swiecie wiec mozesz isc spac dzueciak, ale nie zapomnij sobie zwalic konia do waszego arabskiego wlasciciela bo gdyby nie on bys nie mial kogo ogladac, a zapomnialem jest jeszcze peeszze
19 wrz 2021 | 13:53
0
Jesteś żałosnym i zakompleksionym hejterem Manchesteru City. Twój Arsenal jest beznadziejny i katastrofalny. Arsenal przegrał 2-0 z Brentfordem i Chelsea. Manchester City rozniósł i zdemolował Arsenal 5-0 więc zamknij się ty imbecylu.
19 wrz 2021 | 15:51
0
XDDD
18 wrz 2021 | 18:08
0
Pięknie święci. Zatrzymać City na ich stadionie nie lada zadanie.
0
Oby tym meczem Jasiek przekonał do siebie trenera i na stałe wywalczył sobie miejsce w podstawie. Jest nam niezbędny w formie w reprezentacji bo nikogo lepszego nie mamy jak na tę chwilę.
0
Jak Grealish zobaczył Bednarka to mu sie Glik przypomnial i od razu stracił cały wigor ;)
0
Szkoda strzepic ryja...
19 wrz 2021 | 14:01
0
Przepraszam mam pytanie. Czemu w wielu postach, ktore umieszczasz jestes strasznie agresywny i plujesz jadem??
18 wrz 2021 | 22:18
0
Werner mu się włączył.
18 wrz 2021 | 22:11
0
Super, brawo Janek:) byłem pewien, że odsunięcie od pierwszej 11 będzie chwilowe bo Janek w ostatnim czasie naprawdę wszedł na wyższy poziom.
0
Nie zatrzymali, tylko mieli dużo szczęścia. To nie był dobry mecz w wykonaniu City.
18 wrz 2021 | 18:01
0
Zneutralizowani elegancko, jeszcze pół miliarda na skrzydłowych i na pewno tego karnego wywalczą w następnej rundzie :P bez spiny.
0
Człowieczku co było sezon temu? Też słaby start a to co było dalej wszyscy wiemy 1 remis nic nie znaczy
18 wrz 2021 | 18:27
Sezon temu był sezon temu, nie ma to przełożenia na dzisiaj, forma nie jest stała.
0
PS. Człowieczku? Jeden remis nic nie znaczy? Powiedz to fanom PSG z zeszłego sezonu, albo komukolwiek komu zabrakło tego punktu czy dwóch na koniec :)
19 wrz 2021 | 13:05