Jan Bednarek wstawił się za Robertem Lewandowskim. "Mnie to bardzo zabolało. Poczułem się źle"

Jan Bednarek wstawił się za Robertem Lewandowskim. "Mnie to bardzo zabolało. Poczułem się źle"
MediaPictures.pl/Shutterstock
Autor: Daniel Makarewicz 27 kwi 2020 | 07:03
Jan Bednarek stanął w obronie Roberta Lewandowskiego. Gracz Southampton zupełnie nie zgadza się z krytyką, z jaką w ostatnim czasie musiał zmierzyć się napastnik Bayernu Monachium.
Robert i Anna Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem. Ta decyzja spotkała się z pozytywnymi reakcjami, ale nie brakowało również krytycznych komentarzy. Znalazły się osoby, które zarzucały piłkarzowi, że ta kwota jest za mała, jeśli wziąć pod uwagę jego zarobki.
Jan Bednarek nie ukrywa, że dla niego takiego zachowanie jest po prostu niezrozumiałe.
- Gość przelewa wielkie pieniądze z własnej woli razem z żoną. Nikt go do tego nie zmusza i jeszcze spotyka się z krytyką, że jest to za mało. Dla mnie jest to niezrozumiałe, poczułem się z tym źle - oznajmił w rozmowie z "newonce.sport".
- Każda pomoc jest dobra. Czy jeden dolar, czy sto, czy milion. Najważniejsze jest to, aby pomagać i dawać dobro, które z pewnością powróci - dodał.
- Mnie to bardzo zabolało, jak widziałem komentarze, w których ludzie pisali, że Robert Lewandowski wysłał tylko 1 mln euro. Nie mogłem tego pojąć - podkreślił.
Gracz Southampton został także zapytany o pomoc ze strony piłkarzy Premier League. Niektórzy z nich zdecydowali się włączyć do walki z pandemią, inni odmówili.
- Piłkarze w Anglii płacą wielkie podatki i to już jest duże wsparcie. To rynek, dużo zarabiamy, ale jesteśmy tyle warci. Nikt nikomu nie zabraniał grać w piłkę. Sportowcy nie tylko dużo zarabiają, ale też dużo przeznaczają na akcje charytatywne. Nie każdy chce o tym mówić, a tej pomocy naprawdę dużo płynie. U nas też w drużynie była zbiórka. To jest sprawa indywidualna. Zostawmy piłkarzy w spokoju i skupmy się na tym, jak rozwiązać problem epidemii - zakończył.
Źródło: newonce.sport
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Dyskusja 8

28 kwi 2020 | 02:49
0
A mnie boli ze takiego nieudacznika do kadry powoluja.
27 kwi 2020 | 16:37
0
Święta prawda - przekazał 1 mln - mało, nie przekazałby wcale to jeszcze gorzej. Przykładem był Adebayor, który wyraził swoje zdanie na ten temat i teraz jest mieszany z błotem. Dla mnie dalej niejasne pozostaje przede wszystkim, jakim prawem ktoś domaga się wsparcia na rzecz tego co ludziom się po prostu należy, tj. bezpieczeństwa ? Co do tej pory robiły WSZYSTKIE kraje (przede wszystkim) Europy, gdzie służba zdrowia kuleje ? Nie mówię tutaj o Polsce, bo patrząc na to wszystko, nie wyglądamy aż tak źle, ale dosłownie NIKT nie był przygotowany na to co nadeszło. Można zatem każdego z osobna zapytać z rządu: "co robiliście do tej pory?".
27 kwi 2020 | 16:18
0
Bo to niestety polska mentalność. Jak sąsiad wybuduje sobie fajny dom, to przeciętny Polak nie chce mieć podobnego, tylko wolałby żeby ten sąsiada się spalił.
27 kwi 2020 | 15:17
0
Polać mu! ?
27 kwi 2020 | 12:58
0
polaki cebulaki, znam jednego durnia co swojemu dziecku lizaka nie kupi bo na szlugi mu braknie, ale Lewandowskiego ostro cisnął jak mało dał na korone. To są ludzie, którzy są mądrzejsi od systemu, gówno wiedzą nieroby jedne, ale drugiego będą krytykować zawsze i wszędzie. Najlepiej jak ich idol jeszcze coś klepnie to już w ogóle zero mózgu tylko brednie powtarzane. To samo mamy niestety mamy w polityce 90% naszego społeczeństwa czeka co powie Tusk albo Kaczyński czy kto inny i jazda. Lewak powie koronawirus to ściema, te maski są nie potrzebne, pisior powie maski sa potrzebne, tamci to zli ludzie zabójcy chodzą bez masek. Teraz zmienia się sytuacja, rządzi PO czy inna popaprana partia, maski są dobre trzeba je nosić no i lewaki krzyczą - Pisiory to zło każą bez masek chodzić !!! :D tak na marginesie to mam bekę jak niektóre lewaki mają sprane mózgi bo twierdzą, że to koronawirus jest wymyślony przez PiS, a chorzy są podstawieni, albo cierpią na grypę xD normalnie stan -0. No ale by się zgadzało bo ich lewackie media tylko piszą o koronawirusie w Polsce. Ale z drugiej strony sekta pisiorska daje najlepsze w swoje, do kościoła możesz chodzić, na rocznicę smoleńską oczywiście kaczka w tłumie ludzie hołd oddaje...
27 kwi 2020 | 09:58
0
"Piłkarz Southampton został także zapytany o wsparcie, jakie piłkarze Premier League." - nowa szata graficzna, stare problemy ze skleceniem zdania. Kuśwa, a kiedy tym elementem się zajmiecie?
27 kwi 2020 | 09:40
0
Janek jestes mlodym pilkarzem i madrym czlowiekiem , chcialbym zeby bylo wiecej takich pilkarzy jak ty .
27 kwi 2020 | 08:35
0
Wszystko przez zazdrość
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550