Jarosław B. jest ofiarą? Pełnomocnik byłego piłkarza zabrał głos w sprawie oskarżeń

Jarosław B. jest ofiarą? Pełnomocnik byłego piłkarza zabrał głos w sprawie oskarżeń
screen z youtube.com
Autor: Kamil Kaczmarek 17 kwi 2019 | 08:59
Jarosław B., były znany piłkarz klubów Ekstraklasy, został zatrzymany przez policję w wyniku oskarżeń o przestępstwa seksualne. Olga Jędraszko, która jest jego pełnomocnikiem, twierdzi, że zarzuty nie są oparte na prawdzie.
Były reprezentant Polski został zatrzymany we wtorek po tym, jak sam zgłosił się na policję. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa złożyła kobieta, która twierdzi, że została odurzona narkotykami, a następnie zgwałcona.
- Oskarżenia kierowane przeciwko niemu nie są oparte na prawdzie. Na tę chwilę nie zostały mu jeszcze postawione zarzuty, a postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko osobie. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że sprawa jest bardzo podobna do tej, która dotyczyła piłkarzy Leicester City - stwierdziła Jędraszko w rozmowie z "Faktem".
Kilka lat temu trzech piłkarzy angielskiej drużyny zostało oskarżonych o gwałt. Badania DNA nie potwierdziły jednak zarzutów, a całość uznano za usiłowanie wyłudzenia pieniędzy. Mec. Jędraszko sugeruje, że podobnie może być w tym przypadku.
- Po zbadaniu wszystkich aspektów sprawy nie wykluczamy też złożenia zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Najbliższe dni będą kluczowe, jednak istnieje możliwość, że cała sytuacja zmieni się diametralnie na korzyść mojego klienta - uważa Jędraszko.
Źródło: Fakt

Dyskusja 7

17 kwi 2019 | 17:06
0
sylwia szczepańska sopot to ta laska widać ma zdjeciach ze lubila towarzystwo :)
17 kwi 2019 | 10:54
0
Teraz jest moda na gwałty sprzed lat piłkarzy... jeśli jest to wyłudzenie to kara powinna być taka sama w druga stronę czyli jak by chciała zadośćuczynia 20 tyś to jak to fake to tyle powinna mu zapłacić
17 kwi 2019 | 11:54
0
Według mnie niekoniecznie, jeśli ona chcę 20 tys to ta kwota często jest nieadekwatna do straty wizerunkowych co za tym idzie, trudność w rozmowach ze sponsorami, często straty takich ludzi są o wiele wiele większe niż te "głupie" 20 tysięcy.
17 kwi 2019 | 09:57
0
Biedactwo xD Jeżeli prokuratura natychmiast stosuje zatrzymanie to znaczy, że dowody nie budzą wątpliwości
17 kwi 2019 | 09:42
0
czyli badania DNA potwierdza bądź zaprzecza prawdzie.
17 kwi 2019 | 09:27
0
Hehe meczyki jesteście mistrzem painta
17 kwi 2019 | 09:13
0
pudelek.pl...