Jazda bez trzymanki w Paryżu. Bayern wygrał z PSG, ale pożegnał się z Ligą Mistrzów [WIDEO]

Sebastian Widmann - UEFA/SIPA/ Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 13 kwi 2021 | 22:53
Bayern Monachium nie obroni zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Bawarczycy wygrali z PSG 1:0, ale odpadli na skutek porażki 2:3 w pierwszym meczu ćwierćfinału.
Mecz z animuszem zaczęli gospodarze, którzy mogli objąć prowadzenie już w 3 minucie. Po szybkiej akcji w pole karne wpadł Mbappe, ale piłka po jego strzale z ostrego kąta minęła bramkę. Niedługo później gospodarze stanęli przed kolejną okazją. W zamieszaniu w szesnastce Bayernu piłka trafiła pod nogi Neymara, lecz jego strzał zatrzymał Neuer.
Wielkie emocje wywołała sytuacja z 30. minuty. Mbappe biegłby sam na sam z Neuerem niemal od połowy boiska, ale jego akcję zatrzymał sędzia, który odgwizdał spalonego. Niesłusznie.
Bayern był dłużej przy piłce, grał agresywnym pressingiem, ale lepsze okazje mieli gospodarze. W odstępie dwóch minut dwa razy dał o sobie znać Neymar - najpierw obił poprzeczkę, a po chwili trafił w słupek.
Gdy wydawało się, że gol dla PSG po prostu musi paść, prowadzenie objął Bayern. Mueller oddał w polu karnym Alabie, strzał Austriaka zdołał odbić Navas, ale skuteczną dobitką popisał się Choupo-Moting. Kameruńczyk z bliska wbił piłkę głową do bramki.
Bayern przed przerwą miał jeszcze jedną okazję. Tym razem Alaba huknął z dystansu, ale piłkę zdołał sparować Navas.
Drugą połowę goście mogli rozpocząć bardzo mocno. Zza pola karnego spróbował przymierzyć Alaba, ale tym razem posłał piłę obok słupka. A pozycja była świetna - Austriak miał bardzo dużo swobody.
Kilka minut później znakomitą szansę po akcji Di Marii miał Neymar. Argentyńczyk wyłożył piłkę przed pustą bramkę, ale jego koledze zabrakło kilku centymetrów, by do niej dopaść i wbić do bramki.
Wraz z upływem czasu tempo gry spadło. Bayern miał przewagę, ale brakowało mu klarownych okazji do zdobycia drugiego gola. PSG też nie atakowało już z takim rozmachem jak wcześniej.
Końcówka meczu to już oblężenie bramki PSG. Hansi Flick zaskoczył zmianę - w miejsce Choupo-Motinga wpuścił nominalnego defensywnego pomocnika Javiego Martineza, który raz po raz znajdował się w polu karnym gospodarzy. Gol na wagę awansu dla Bayernu jednak nie padł.
Poziom meczu wzbudził powszechny zachwyt. - Przecież nam wszystkim należała się jak psu buda ta dogrywka - podsumował na Twitterze Tomasz Włodarczyk. Więcej opinii dziennikarzy - TUTAJ.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 306

13 kwi 2021 | 22:55
0
Mnie rozwaliło jak pan sędzia zarządził rzut wolny dla PSG po faulu Navasa na Paredesie xdd
13 kwi 2021 | 22:59
0
Ewidentnie sie machnął hehe
13 kwi 2021 | 23:02
0
on wszystko gwizdał tam PSG leżało przez pół spotkania.
13 kwi 2021 | 23:06
0
No trochę sobie poleżeli na tym boisku ale co tu dużo mówić, wiedzieli że są blisko awansu. W piłce ta gra na czas jest najbardziej denerwująca
13 kwi 2021 | 23:20
0
wszystko , w tym 10 nieslusznych spalonych xD w tym gola mbappe
14 kwi 2021 | 00:08
0
Niesłusznych spalonych? Jeden był niesłuszny po którym Mbappe byłby sam na sam a tak gdzie miał gola był spalony. Prędzej dlaczego odgwizdał faul przy zderzeniu Navasa z Paredesem?
14 kwi 2021 | 00:20
0
tego akurat nie widzialem bo poszedlem do kibla. ale ile oni razy sam na sam wychodzili to za kazdym razem spalony albo broni neuer albo slupek czy poprzeczka xD
14 kwi 2021 | 08:36
0
ciężko nie być na spalonym przez cały mecz skoro Bayern stał na ich połowie a Mbappe zapierdala jak pojebany.
14 kwi 2021 | 01:26
0
Spalonego Mpappe tez którego nie bylo
13 kwi 2021 | 23:04
0
No to było zabawne. Ciekawe co VAR robi w takich sytuacjach. Pewnie nie ma procedury na taki przypadek więc udawali, że nic się nie stało xD
14 kwi 2021 | 00:02
Powinien być rzut karny z przeniesieniem na pustą bramkę z swych metrów i można po ziemi.
0
Powinien być rzut karny z przeniesieniem na pustą bramkę z dwóch metrów i można po ziemi.
Można mu jeszcze zarzucić zbyt wczesne zakończenie meczu (93:58, przy 4 doliczonych minutach, przy czym w doliczonym czasie Navas miał kontuzję i nawet był rzut sędziowski, co powinno zakończyć się doliczeniem dodatkowego czasu)

Lucas Hernandez MVP spotkania.
0

@Spierdolix: Dokładnie, nie ma procedur, jak przy zwykłym faulu (można jedynie rozpatrywać ew. czerwoną kartkę)
13 kwi 2021 | 23:07
0
No w tym doliczonym czasie to oni chyba minute grali xdd
0
Albo gdy widzieli spalonego gdy Pavard był metr przed Mbappe.
13 kwi 2021 | 23:08
Jakby się nie zatrzymał to VAR by to rozstrzygnął, wina tylko i wyłącznie Mbappe
0
Jakby się nie zatrzymał to VAR by to rozstrzygnął, wina tylko i wyłącznie Mbappe. Sędzia tam chyba nie gwizdał a Mbappe i tak się zatrzymał. Teraz gdy jest VAR to gwizdek używają jak się akcja kończy
13 kwi 2021 | 23:14
Liniowy od razu chorągiewką machnął,a sędzia przerwał grę za sugestie i dlatego Mbappe się zatrzymał. Sędzia powinien puścić grę bo VAR by to rozstrzygnął.
0
Liniowy od razu machnął chorągiewką ,a sędzia przerwał grę za sugestie i dlatego Mbappe się zatrzymał. Sędzia powinien puścić grę bo VAR by to rozstrzygnął.
13 kwi 2021 | 23:17
0
Ok może i masz rację :) Źle to napisałem
13 kwi 2021 | 23:38
0
No zwłaszcza sędziował pod PSG, kiedy w pierwszej połowie gwizdnął spalonego Mbappe, chociaż gość nie był na spalonym
13 kwi 2021 | 23:43
0
Po co jedziesz z takim sarkazmem ? Jak umiesz czytać to zerknij co napisałem -- "Ok może i masz rację Źle to napisałem"
0
Jestes Fanem PSG ? wspolczuje. City sprowadzi Cie na ziemie .
0
W tym właśnie. Lepszy jest ten kto strzeli więcej goli albo jak właśnie w tym przypadku ma lepszy bilans goli na wyjeździe :)
13 kwi 2021 | 23:03
0
Ja nie płacze tylko mnie to śmieszy że dodaje dolar jak to nie pasuje tylko tyle
0
gdzie lepsza??? placzek neymar niech poćwiczy strzelanie a nie chodzenie po imprezach... City ich rozje... i znowu będzie płacz, brak podstawowych graczy bayernu sprawił że ledwo ledwo utrzymali to co mieli
0
juz miala ich rozjebac bvb, lipsk czy atalanta a nic z tego, zawsze -jest taka gadka po wygranej psg, gdzie to oni pozniej wychodza zwyciesko
14 kwi 2021 | 01:30
I co roku wygrywają w lige mistrzów?
Śmieszny klub z brudnymi arabskimi terrorystycznymi pieniądzmi z śmiesznymi celebrytami jako piłkarzami mieli dzisiaj szczęście może i nawet lepiej grali ale gardzę takimi klubami. Jeżeli kibicujesz PSG to znaczy że kibicujesz państwu katarskiemu.
0
Śmieszny klub z brudnymi arabskimi terrorystycznymi pieniądzmi z śmiesznymi celebrytami jako piłkarzami. Mieli dzisiaj szczęście może i nawet lepiej grali ale gardzę takimi klubami. Jeżeli kibicujesz PSG to znaczy że kibicujesz państwu katarskiemu.
13 kwi 2021 | 23:41
0
Ale chłopie co ty pieprzysz? Rozjebać to już PSG miała Barca i Bayern a kto gra dalej :) ? Psy szczekaja karawana jedzie dalej
0
W Bayernie zabrakło kluczowych piłkarzy to czego się tu spodziewać ? Niby lepsza drużyna, a tyle zmarnowanych okazji :D
14 kwi 2021 | 18:51
0
Zaraz, zaraz.... przecież fani Bayerniku pisali o "miazdze". Teraz to wygląda na marne usprawiedliwianie się xD
14 kwi 2021 | 23:01
0
Była by miazga ale kto miał ją zrobić? Puść swój srealik bez benzemy, Asensio i Modricia czy Kroosa na mecz z City czy PSG i zobaczymy co z nich zostanie.
14 kwi 2021 | 23:17
0
Hahaha co za ból dupska xD "Gdyby babcia miała wąsy....." Pozostaje srayernikowi walka o kabaretową bundesligę xD
15 kwi 2021 | 00:36
0
kurewscy w tym sezonie bez zadnego trofeum xD nawet nie wygraja ogorkowej la lipy xD
15 kwi 2021 | 21:08
0
Dublet wygrają, a ścierwo z monachium do końca będzie się bić o to kabaretowe gówno dla niepoznaki nazywane "ligą" xD
15 kwi 2021 | 00:26
0
Bayern w okrojonym skladzie i bez Lewandowskiego miazdzyl broniace sie PSG. Do tego Bayern z rezerwowym w ataku strzelil dokladnie tyle samo goli co Mbappe i Neymar. Pech, ze tyle kontuzji po stronie Bawarskiego walca.
15 kwi 2021 | 21:11
0
Miażdżył? Tylko i wyłącznie przez nieudolność Neymara nie było gwałtu xD Lewandowski? Jak już go przywołujesz to może przypomnij jego mecze z Bareczką, Lyonem i PSG w zeszłej edycji
14 kwi 2021 | 00:28
0
Czyli pedaly i korupcja, prawda !
Nastepny cweal madryt.
15 kwi 2021 | 00:21
0
Jak lepsza druzyna? Przexiez awansowaly cioty z PSG, Broniace sie przez caly dwumecz xD
15 kwi 2021 | 07:45
0
dokładnie, Bayern zagrał dobry mecz i gdyby nie Bayern to nie byłoby co oglądać. Niby wielki realik zagrał z Liverpoolem a jednak ani Liverpool ani hala zjeby nie były w stanie nic ciekawego pokazać, takie ekipy w 1/8 mogły by poodpadać i LM byłaby ciekawsza. realik zagrał z daremnym live i przeszli dalej ale pewnie w finale się skończy bo chelsea pewnie też się wyłoży na starcie, a w la lidze barca jest gównem a Atletico też postanowiło że sobie przejebią ligę mając 10 pkt przewagi, kto tu pisał o kabaretowej BL skoro tam nie ma tak żałosnych ekip.
0
Kompleksiarze niemieccy raz jebią PSG, raz reprezentację Polski.
0
Nie ladnie mowic tak do swojej matki. Gdyby nie dawala dupy komu popadnie, to bys sie nie urodzil
15 kwi 2021 | 00:52
0
To bylo do ciebie cepie
13 kwi 2021 | 23:05
0
no niebywale się dowartościowałeś kmiocie :D szkoda,że taki agresywny jesteś w stosunku do PSG przecież oni z roku na rok pokazują,że zasługują na zdobycie LM
0
A szkoda gadać, udało się ten szejkowanej kur**e.
0
A ty już kiedyś udowodniłeś jaki jesteś tępy, widzę po czasie nic się nie zmieniło i nie muszę być jasnowidzem, że zdechniesz jako przygłup.
15 kwi 2021 | 00:29
0
Ta szmata w zeszlym roku pisala, ze jak Bayern wygra LM to jebany sie zabije xD
Niestety skonczylo sie tylko na tym, ze zniknal z tej strony na kilka miesiecy. Teraz kibic kurewskich wyszedl z nory i szczeka
15 kwi 2021 | 03:07
0
Pewnie był w psychiatryku, a teraz uciekł. Można jedynie mieć nadzieję, że w końcu depresja go wykończy i zniknie na dobre.
13 kwi 2021 | 22:56
0
Może i przegrali,ale mimo wielu kontuzji i braku kluczowych gwiazd pokazali jaja i charakter i za to wielkie brawa,kolejna edycja będzie na pewno lepsza ;).
0
Brakowało egzekutora w Bayernie
13 kwi 2021 | 23:15
0
No właśnie, pełno ludzi pierdoli że strzela z bliska, że musi tylko nogę przystawić, a tu właśnie ktoś taki by się przydał
0
Boże, ale PSG ssie pałe. Tyle okazji i 0 goli
To utwierdza mnie w przekonaniu że Mbappe z Neymarem na dłuższą metę razem grać nie mogą
0
A pamiętasz ile strzałów miał Bayern w pierwszym meczu? przypomnę ci: 30 strzałów i 2 gole
0
Kiedy arsenal ma okazje i nie strzela goli: "Zabrakło szczęścia, ale tyle sytuacji więc byli lepsi"
Kiedy arsenal ma okazje i nie strzela goli: "Boże, ale PSG ssie pałe".
Boli???? MA BOLEĆ!!! #PGT
0
a tam pierdolisz dochodzisz do tego wniosku ponieważ nie darzysz sympatią PSG ;) w sumie nie tylko ty ;) od tej pory PSG jest głównym źródłem frustracji użytkowników na tym portalu ;)
0
graja razem od kilku lat i swietnie im to idzie, po jednym meczu wyciagasz zbyt pochopne wnioski, taki bayern mial 30 strzalow z czego tylko dwa gole
13 kwi 2021 | 23:10
0
zaraz zleci się rzesza fanbojów Lewego i napiszą,że to jego brak jest powodem nieskuteczności xd
0
A ile bayern mial w pierwszym meczu zapomniales czy twoja skleroze masz?
0
Bayern nie chciał wygrać tego meczu, praktycznie bez składnej akcji w tym meczu. Bez Lewandowskiego tam nie ma komu atakować, Sane też dużo słabszy niż Gnabry. Neuer jako jedyny z Bayernu na duży plus, robił co mógł reszta to tragedia.
0
Lucas też dzisiaj kilka świetnych interwencji.
0
Nie ma nic lepszego dla Polaka niż porażka SZWABA!!
0
Buraku chyba napisalem ze polscy volksdojcze beda w wiekszosci za bayernem naucz sie czytac ze zrozumieniem tam w niemieckiej szkole
0
Śmieszą mnie tacy ludzie, co przekładają wydarzenia historyczne z 39' na dzisiejsze postrzeganie sąsiadów... Tragedia
14 kwi 2021 | 01:38
0
A ci sami ludzie z wypiekami oglądają anglików kibicując im z całego serca nie pamiętając o wojnie:p Lekcja historii się kłania:) jezeli chodzi o Niemców i Anglików i o 2 wś to zwykłem mawiać- lepszy jawny wróg bo sytuacja jest klarowna niż wróg udający sojusznika.
0
Brak Lewandowskiego aż raził w oczy.
0
Mimo wszystko piękny mecz !!
sędziowanie to jedno wielkie XD decyzje spóźnione no i ta akcja gdzie Navas sfaulował obrońce PSG a sędzia przyznał faul dla PSG :D dno
0
sędziowanie to jedno wielkie XD decyzje spóźnione no i ta akcja gdzie Navas wpadł na obrońce PSG a sędzia przyznał faul dla PSG :D dno
0
cos sie Paryz w Bayern zabawil z peirwszego meczu. Tyle setek i obramowanie bramki obijane
0
No cóż, taki jest niestety football. Życzę Bayernowi powodzenia za rok oraz pobicia rekordu przez Lewego.
0
Kibice Bayernu płaczą przed komputerami
0
wałeczek... 4 minuty doliczone z czego ponad 2 nie było grania a sędzia kończy po 4 minutach mecz. Skrzydła Bayernu drugi raz dały dupy.. ciągłe próby wejścia z piłką do bramki zamiast próby strzału (nawet na pałe) w tłum by szukać ręki czy rykoszetu, za mało odwagi a jak już strzały to ledwo toczące się po ziemi... szkoda gadać bo dwa mecze totalnej dominacji a wynik taki a nie inny
0
Brak Lewego w Bayernie bardziej widoczny jak brak Ronaldo w Realu swego czasu. Szkoda Bayernu. PSG i tak nie wygra finału :d
0
robert wlasnie moze sobie pomarzyc o zlotej pilce, a i rekord mullera z kazdym opuszczonym meczem sie oddala