Twitter zachwycony widowiskiem PSG z Bayernem. "Dogrywka należała nam się jak psu buda"

Press / Press Focus
Bayern po wielkim widowisku wygrał z PSG 1:0, ale pożegnał się z bieżącą edycją Ligi Mistrzów. - Fenomenalny dwumecz - podsumował Tomasz Włodarczyk na Twitterze.
Rewanżowy mecz Bayernu z PSG toczył się w niezwykłym tempie. PSG miało wiele okazji do strzelenia gola, ale osłabiony Bayern nie odpuszczał i do ostatnich sekund walczył o trafienie na wagę awansu do półfinału. Odpadł także przez przepis, który budzi coraz większe kontrowersje.
- Ehh, bramki na wyjeździe... Przecież nam wszystkim należała się jak psu buda ta dogrywka. Fenomenalny dwumecz - napisał Tomasz Włodarczyk.
Wysoki poziom rywalizacji podkreśla wielu komentatorów.
W Bayernie zabrakło Lewandowskiego i klasowych zmienników, ale - jak podkreśla Michał Trela - także jakości na skrzydłach.
Kilka okazji do strzelenia gola miał Neymar. Dominik Piechota był zachwycony jego występem mimo braku zdobyczy bramkowej.
Tomasz Pasieczny zwrócił uwagę na jeszcze jeden aspekt niepowodzenia Bayernu. Jego zdaniem to znacząco obniża szanse Roberta Lewandowskiego na zdobycie Złotej Piłki.
Marcin Karbowski13 Apr 2021 · 23:09
Źródło: Twitter