"Jestem zszokowany tymi oskarżeniami. Stosunki były dobrowolne". Benjamin Mendy utrzymuje, że jest niewinny

"Jestem zszokowany tymi oskarżeniami. Stosunki były dobrowolne". Benjamin Mendy utrzymuje, że jest niewinny
fot. Lukasz Laskowski/Pressfocus.pl
Trwa proces Benjamina Mendy'ego. Mimo licznych oskarżeń, które ciążą na reprezentancie Francji, sam piłkarz utrzymuje, że jest niewinny.
Benjamin Mendy jest oskarżony o popełnienie licznych przestępstw seksualnych. Według zeznań kobiet reprezentant Francji miał dopuścić się ośmiu gwałtów, jednej próby gwałtu i jednej napaści na tle seksualnym.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jednocześnie piłkarz został już oczyszczony z części zarzutów. Zawodnik, który został zawieszony przez Manchester City, nie będzie sądzony z powodu przynajmniej jednego gwałtu - zarzut został obalony w związku z niewystarczającą liczbą dowodów, o czym informowaliśmy TUTAJ.
Co więcej, sam Benjamin Mendy utrzymuje, że jest niewinny. "MEN" opublikował wypowiedzi Francuza, które dotyczą zarzutów dwóch kobiet.
- Jestem zszokowany oskarżeniem o gwałt i uwięzienie kogokolwiek. Stosunek między mną a Kobietą 2 był całkowicie dobrowolny z obu stron. Nie zrobiłem nic, aby powstrzymać ją przed wyjazdem - stwierdził oskarżony.
Reprezentant "Trójkolorowych" przyznał również, że w jego domu w istocie znajduje się sekretny pokój. Można go jednak "bezpiecznie otworzyć od środka i opuścić w dowolnym momencie".
- Kobieta Czwarta zatrzymała mnie i powiedziała, że chciałby mnie lepiej poznać. Wyjaśniłem, że nie jestem zainteresowany związkiem i odszedłem. Zatrzymała mnie jednak przed wyjściem i wtedy zaczęliśmy się całować - kontynuował piłkarz.
Proces Benjamina Mendy'ego trwa. 28-latkowi grozi nawet 20 lat więzienia.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk27 Oct 2022 · 18:47
Źródło: MEN

Przeczytaj również

Dyskusja

- komentarzy
Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone