Joan Laporta zabrał głos na temat hitowego transferu FC Barcelony. "On chce przyjść na Camp Nou"

Joan Laporta zabrał głos na temat hitowego transferu Barcelony. "On chce przyjść na Camp Nou"
Cordon Press/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 03 Lip 2022 | 12:07
Barcelona pracuje nad sprowadzeniem Raphinhi. Joan Laporta został zapytany o sytuację skrzydłowego Leeds United.
"Barca" od kilku miesięcy interesuje się utalentowanym Brazylijczykiem. Niedawno Fabrizio Romano w programie "Okno Transferowe" na naszym kanale Youtube przyznał, że Katalończycy już w marcu zawarli porozumienie z piłkarzem odnośnie warunków indywidualnego kontraktu. Cały materiał z udziałem Romano możecie obejrzeć TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Barcelona nie jest jednak jedynym klubem, który interesuje się reprezentantem Brazylii. Choćby Chelsea kilka dni temu miała dojść do porozumienia z Leeds w sprawie kupna 25-latka.
Sęk w tym, że według doniesień sam zawodnik preferowałby przenieść się do stolicy Katalonii. Prezes Barcelony potwierdził, że Brazylijczyk wolałby grać dla ekipy "Blaugrany".
- Raphinha chce przyjść do Barcelony, chce grać na Camp Nou. Rozmawialiśmy na jego temat z Leeds. Ale inne kluby też są nim zainteresowane i składają propozycje - przyznał Laporta w rozmowie z dziennikarzami.
Na razie Chelsea miała złożyć Leeds ofertę w wysokości 60 mln euro. Gerard Romero informował, że Barcelona wyrówna tę propozycję z zaznaczeniem, że Katalończycy podzieliliby tę kwotę na trzy raty, podczas gdy "The Blues" są w stanie od razu zapłacić całość.
W ubiegłym sezonie Raphinha wystąpił w 36 spotkaniach Leeds. Zanotował w nich jedenaście bramek i trzy asysty.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Twitter

Dyskusja 47