Atletico Madryt. Joao Felix po zdobytej bramce uciszał kolegę z zespołu. "Zamknij, k***a, ryj" [WIDEO]

Atletico Madryt pokonało na wyjeździe Villarreal 2:0 w meczu 25. kolejki LaLiga. Dziennikarze zwrócili uwagę na zachowanie Joao Felixa. Portugalczyk po zdobyciu bramki wykonał wymowny gest.
Piłkarze "Rojiblancos" przerwali serię dwóch ligowych spotkań bez zwycięstwa. W starciu z Villarrealem zainkasowali trzy punkty. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.
Najpierw do własnej bramki trafił Alfonso Pedraza, potem "Żółtą Łódź Podwodną" dobił Joao Felix. Portugalczyk w 69. minucie pokonał bramkarza, po czym wykonał wymowny gest.
21-latek nie okazał swojej radości. Wręcz przeciwnie - przyłożył palec do ust. Następnie zaś wyraził się w wulgarny sposób. - Zamknij, k***a, ryj - wykrzyczał.
O tę sytuację został zapytany Diego Simeone podczas konferencji prasowej.
- Uwielbiam to, gdy zawodnicy się buntują, gdy chcą być silni. Musielibyśmy zapytać Joao Felixa o świętowanie tej bramki - odparł szkoleniowiec.
Kogo więc uciszał Felix? Według hiszpańskich dziennikarzy zawodnik w ten sposób zwrócił się do swojego kolegi z zespołu, Renana Lodiego. Brazylijczyk przed meczem miał zasugerować Portugalczykowi, by ten włożył baterie i zagrał na odpowiednim poziomie.
Lodi do zachowania młodszego kolegi odniósł się po meczu. W mediach społecznościowych starał się załagodzić sytuację.