Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Jorginho: Jest w nas trochę z Brazylii

Jorginho
Źródło zdjęcia: Vlad1988/Shutterstock

Reprezentacja Włoch rozgromiła Armenię aż 9:1 w swoim ostatnim meczu eliminacji Euro 2020. Jorginho, pomocnik "Azzurrich", powiedział, że jego drużyna może osiągnąć wielkie rzeczy.

Jorginho urodził się w Brazylii. W wieku 15 lat przeniósł się do Włoch i obecnie jest kluczowym zawodnikiem w drużynie prowadzonej przez Roberto Manciniego. - Może jest w tej reprezentacji Włoch trochę Brazylii - powiedział Jorginho w rozmowie z "Rai Sport".

- Mamy ofensywne nastawienie do gry. Nie musieliśmy atakować, ale mając szacunek do naszych rywali, chcieliśmy cieszyć się grą i dać radość kibicom, którzy przyszli na stadion - dodał.

Włosi z kompletem dziesięciu zwycięstw zakończyli eliminacje do mistrzostw Europy 2020. Teraz spekuluje się, że mogą osiągnąć bardzo dobry wynik w przyszłorocznych finałach.

- Przygotowujemy się na najtrudniejsze testy przeciwko wielkim reprezentacjom. Pracujemy nad tym, aby poprawić nasze słabe strony. Opieramy się na naszych atutach. Uważam, że razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy - podkreślił.

- Ważne, jest, abyśmy zbierali doświadczenie, bo mamy młody skład i musimy się uczyć. To można natomiast robić, grając na najwyższym poziomie - stwierdził zawodnik Chelsea FC.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})

Strzelcy {{title}} - Eliminacje Mistrzostw Europy

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
12 (4)
2
11 (0)
3
11 (3)
4
10 (0)
5
10 (3)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.