Jose Mourinho o porażce Tottenhamu. "W przerwie chciałem zrobić jedenaście zmian"

Russell Hart / Focus Images / MB Media / Pressfocus
Autor: Marcin Karbowski 30 paź 2020 | 08:05
Jose Mourinho skomentował porażkę Tottenhamu z Antwerpią (0:1) w Lidze Europy. Portugalczyk uważa, że jest winny niepowodzenia swojego zespołu.
Mourinho w meczu z Antwerpią dał szansę zmiennikom i zawodnikom znajdującym się na drugim planie. Tottenham zapłacił za to już w pierwszej połowie, gdy stracił jedynego - jak się okazało - gola w meczu.
Portugalski szkoleniowiec starał się reagować. Już po pierwszej połowie zdecydował się na wymianę czterech zawodników.
- Chciałem w przerwie zrobić jedenaście zmian. Ostatecznie dokonałem czterech, a nie pięciu, bo bałem się całej połowy bez takiej możliwości - wyjaśnił Mourinho.
- Jest tylko jedna osoba, którą można winić. To ja. To ja wybrałem skład. W przerwie starałem się ratować sytuację, ale to nie wystarczyła. Dynamika i mentalność były po stronie Antwerpii. Trudno było to zmienić - dodał Portugalczyk.
- Antwerpia dostała to, na co zasłużyła. My także. Wynik jest sprawiedliwy. Lepsza drużyna wygrała, gorsza - przegrała - podsumował Mourinho.
Tottenham po dwóch kolejkach Ligi Europy ma na koncie trzy punkty. W następnej serii zagra na wyjeździe z Łudogorcem.
Źródło: goal.com

Tabela ligowa - Liga Europy

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 10

30 paź 2020 | 16:17
0
Cały Mou ?
30 paź 2020 | 12:51
0
Alli to poziom ekstraklasy jak nie gorzej,. to drewo strzelalo tylko gole jak Eriksen obil pilke o niego gdy stal przy bramce :) Lepsza druzyna wygrala gorsza przegrala -- szacun --
30 paź 2020 | 12:34
0
Wystarczy bylo zmienic Bale'a. W Realu dzialalo.
30 paź 2020 | 11:56
0
Ciagła gra do tyłłu tyle razy mogli zagrac dlugie podanie a oni ciagle do tylu mysleli ze wyciagna zawodnikow antwerpi a oni cigle nisko sie bronili albo srednim presingiem. Nawet drugim skladem Totenham powinien wygrac spokojnie 3-1 ale wygladali na zmeczonych.
30 paź 2020 | 11:39
0
Bale, Ali, Bergwijn, Lo Celso, Reguilon, Sanchez, Aurier... Nic nie usprawiedliwia Tottenhamu.
0
Takie wypowiedzi się szanuje, nie to co Guardiola...
30 paź 2020 | 08:35
0
Nie owija w bawełnę, przyznał ze to jego wina, szacuneczek, aczkolwiek biegali jakby im się nie chciało :)
30 paź 2020 | 08:15
0
Gówno te zmiany dały, bo kurczaki nawet celnego strzału nie oddały w drugiej połowie