Jose Mourinho pokonany na Old Trafford. Marcus Rashford bohaterem Manchesteru United [WIDEO]

daykung / shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 4 gru 2019 | 22:24
Manchester United wygrał z Tottenhamem 2:1. To pierwsza porażka Jose Mourinho w roli trenera "Kogutów".
Mecz zaczął się świetnie dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie już w 7. minucie. Marcus Rashford przejął piłkę w polu karnym i strzałem z dość ostrego kąta pokonał Paulo Gazzanigę. Wydaje się, że bramkarz Tottenhamu mógł lepiej zachować się w tej sytuacji.
Rashford był blisko strzelenia drugiego gola w 24. minucie. Piłka po jego uderzeniu z dystansu zatrzymała się jednak na poprzeczce.
Tottenham długo miał problemy z poważniejszym zagrożeniem bramce MU. Udało mu się to dopiero w 39. minucie - i od razu padł gol. Dele Alli świetnie opanował piłkę w polu karnym, wykiwał obrońców i strzałem z bliska doprowadził do wyrównania.
Druga połowa zaczęła się tak jak cały mecz - od mocnego uderzenia gospodarzy. W 48. minucie Rashford padł w polu karnym, a sędziujący mecz Paul Tierney podyktował jedenastkę. Na gola zamienił ją sam poszkodowany.
Tottenham w drugiej połowie był dłużej przy piłce, ale nie miał pomysłu na sforsowanie obrony Manchesteru United. David De Gea długimi minutami był zupełnie bezrobotny. Hiszpan w całej drugiej połowie musiał interweniować tylko dwa razy. W końcówce meczu bez problemów wyłapał strzały Serge'a Auriera i Tanguya Ndombele.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Dyskusja 30

5 gru 2019 | 11:43
0
Pierwsza porażka Mourinho w nowym klubie i to przeciwko byłemu klubowi.
5 gru 2019 | 09:23
0
Mit Mou Magika-historia
5 gru 2019 | 03:15
0
Zachowanie Freda i Younga przy golu dla Tottenhamu upamiętnię tym oto komentarzem i co najmniej minutą ciszy...
5 gru 2019 | 02:04