Josip Juranović zdobył gola w Lidze Europy. Jego Celtic prowadził 2:0, ale potem stracił cztery bramki [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 16 wrz 2021 | 20:38
Real Betis po niezwykle emocjonującym meczu pokonał Celtic Glasgow. Ekipa z Sewilli odrobiła dwubramkową stratę i ostatecznie wygrała 4:3.
Gospodarze źle weszli w mecz. Po 27. minutach gry przegrywali 0:2. Wynik spotkania otworzył Ajeti, który z bliska skierował piłkę do siatki.
Przyjezdni po chwili zadali kolejny cios. Tym razem na listę strzelców wpisał się Josip Juranović. Były piłkarz Legii Warszawa pewnie wykorzystał rzut karny.
Jak się okazało, były to dla Celtiku miłego złego początki. W następnych minutach inicjatywę przejęli gospodarze.
W trzy minuty zdołali doprowadzić do wyrównania. Bramkę kontaktował zdobył Miranda, a 18 sekund później było już 2:2, gdy uderzył Juanmi.
Po powrocie z szatni Real Betis szybko zamknął losy meczu. W 51. minucie Iglesias dał prowadzenie gospodarzom.
Dwie minuty później Hart ponownie skapitulował. Wówczas Junami znów dał o sobie znać. Zawodnicy Betisu tej przewagi już nie roztrwonili.
Ostatecznie gospodarze wygrali 4:3. Wynik spotkania ustalił na trzy minuty przed końcem Ralston.
4 - 3
16 wrz 2021 | 18:45 (zakończony)

Przebieg meczu

13'
anulowano
27'
Josip Juranovic
32'
J. Miranda
34'
Juanmi
53'
Juanmi
81'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 8

16 wrz 2021 | 20:51
0
Betis zaimponował z 0-2 na 4-2 , potem stracił ,ale jednak dowieźli 3pkt, i to w jakich odstępach czasu strzelali bramki. Nieźle.
16 wrz 2021 | 20:43
0
Juranović w tym stroju z tyłu wygląda jakby dalej grał w Legii :)
16 wrz 2021 | 21:43
0
Trzeba było w Legii zostać
17 wrz 2021 | 00:40
0
Po co skoro za kasę z niego kupiliśmy kocura Emreliego, Kastratiego i Johanssona. Trzej wartościowi gracze za jednego i oto nam chodziło. Najlepsze transfery dekady
17 wrz 2021 | 06:11
0
Dają strefę spadkową
17 wrz 2021 | 14:22
0
Dwa zaległe mecze, zwycięstwo z qrwą wroniecką i jesteśmy liderem. Mistrz Po(L)ski pozdrawia
16 wrz 2021 | 21:23