Josip Juranović zdobył gola w Lidze Europy. Jego Celtic prowadził 2:0, ale potem stracił cztery bramki [WIDEO]

Real Betis po niezwykle emocjonującym meczu pokonał Celtic Glasgow. Ekipa z Sewilli odrobiła dwubramkową stratę i ostatecznie wygrała 4:3.
Gospodarze źle weszli w mecz. Po 27. minutach gry przegrywali 0:2. Wynik spotkania otworzył Ajeti, który z bliska skierował piłkę do siatki.
Przyjezdni po chwili zadali kolejny cios. Tym razem na listę strzelców wpisał się Josip Juranović. Były piłkarz Legii Warszawa pewnie wykorzystał rzut karny.
Jak się okazało, były to dla Celtiku miłego złego początki. W następnych minutach inicjatywę przejęli gospodarze.
W trzy minuty zdołali doprowadzić do wyrównania. Bramkę kontaktował zdobył Miranda, a 18 sekund później było już 2:2, gdy uderzył Juanmi.
Po powrocie z szatni Real Betis szybko zamknął losy meczu. W 51. minucie Iglesias dał prowadzenie gospodarzom.
Dwie minuty później Hart ponownie skapitulował. Wówczas Junami znów dał o sobie znać. Zawodnicy Betisu tej przewagi już nie roztrwonili.
Ostatecznie gospodarze wygrali 4:3. Wynik spotkania ustalił na trzy minuty przed końcem Ralston.
Daniel Makarewicz16 Sep 2021 · 20:38