Juventus rozbił Udinese w Pucharze Włoch. Popis Paulo Dybali! [WIDEO]

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 15 sty 2020 | 22:40
Juventus Turyn rozbił u siebie Udinese Calcio 4:0 (2:0) w ostatnim środowym spotkaniu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Włoch.
Na Allianz Stadium całe spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych obserwował Wojciech Szczęsny. Wśród gości natomiast w podstawowym składzie wybiegł Łukasz Teodorczyk, którego tuż po przerwie zastąpił Kevin Lasagna.
Prowadzenie "Starej Damie" zapewnił po szesnastu minutach gry Gonzalo Higuain, wykorzystując sytuację sam na sam po koronkowej wymianie podań z Paulo Dybalą.
Młodszy z Argentyńczyków dziesięć minut później nie zawiódł podchodząc do "jedenastki", a niespełna kwadrans po zmianie stron podwyższył po kapitalnym technicznym strzale pod poprzeczkę z narożnika pola karnego. Cztery minuty później drugą podyktowaną "jedenastkę" wykorzystał Brazylijczyk Douglas Costa.
Przeciwnikiem zespołu z Piemontu w ćwierćfinale będzie AS Roma lub Parma Calcio. Spotkanie zaplanowano na środę 22 stycznia.
* * * * * *

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start