Kacper Przybyłko znów dał o sobie znać! Dwa gole Polaka w MLS [WIDEO]

Shutterstock
Autor: Daniel Makarewicz 21 wrz 2020 | 07:40
Philadephia Union wygrała na wyjeździe 4:1 z Montreal Impact w meczu ligi MLS. Dwa gole w tym spotkaniu zdobył Kacper Przybyłko.
Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenie ze strony piłkarzy Montreal Impact. Już w 5. minucie na listę strzelców wpisał się Quioto. Były zawodnik Wisły Kraków kilka chwil później zobaczył jednak czerwoną kartkę i osłabił swój zespół.
Philadephia Union bezlitośnie wykorzystała grę w przewadze, a duży w tym udział miał Kacper Przybyłko. W 22. minucie wyrównującego gola zdobył Bedoya. Tuż przed gwizdkiem na przerwę padła kolejna bramka. Przybyłko pokazał się w polu karnym i z bliska uderzył głową, dając prowadzenie swojej drużynie.
W drugiej połowie Polak znów dał o sobie znać. W 47. minucie opanował piłkę w "szesnastce" i skierował futbolówkę do opuszczonej przez golkipera bramki.
Wynik spotkania ustalił w 65. minucie Anthony Fontana. Przybyłko boisko opuścił w 72. minucie.
Drużyna Polaka obecnie zajmuje drugie miejsce w konferencji wschodniej. Po 12 spotkaniach ma na swoim koncie 24 punkty i traci trzy "oczka" do Columbus Crew.

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start