Kacper Tobiasz na dłużej w Legii Warszawa. Młody bramkarz nagrodzony nowym kontraktem

Kacper Tobiasz na dłużej w Legii Warszawa. Młody bramkarz nagrodzony nowym kontraktem
Tomasz Jedrzejowski / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 04 Sie 2022 | 20:51
Kacper Tobiasz w tym sezonie jest numerem jeden w bramce Legii Warszawa. Dowodem uznania dla golkipera jest także nowy kontrakt. Umowa obowiązuje do czerwca 2026 roku.
Kariera 19-latka w ostatnich miesiącach nabrała rozpędu. Wiosną przebywał na wypożyczeniu w Stomilu Olsztyn. Regularnie występował na poziomie Fortuna 1 Ligi.
Dalsza część tekstu pod wideo
Latem zdołał natomiast wywalczyć sobie miejsce w bramce Legii. To właśnie na Tobiasza od początku sezonu stawia Kosta Runjaic. Golkiper rozegrał trzy mecze i raz zachował czyste konto.
W czwartkowy wieczór "Wojskowi" ogłosili podpisanie nowego kontraktu z utalentowanym golkiperem. Tobiasz związał się z klubem umową, która jest ważna do czerwca 2026 roku.
- Nowy kontrakt i gra w Legii są dla mnie ogromnym zaszczytem. Cieszę się, że jestem w tym miejscu. Gra z numerem "1" w Legii Warszawa to od zawsze było moje marzenie - powiedział Tobiasz.
- Traktuję to jako motywację do zdobywania kolejnego doświadczenia i stawania się coraz lepszym bramkarzem - zapewnił bramkarz w rozmowie z oficjalną stroną Legii.
- Kacper Tobiasz rzetelnie zasłużył sobie na przedłużenie kontraktu. Wśród bramkarzy mamy wysoki poziom rywalizacji. Kto ją wygra, będzie reprezentował poziom Legii Warszawa. Ta pozycja jest obecnie bardzo dobrze zabezpieczona - stwierdził dyrektor sportowy klubu, Jacek Zieliński.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Legia.com

Dyskusja 3