Kamil Glik z golem w meczu z Lazio! Szalony mecz Benevento [WIDEO]

Kamil Glik strzelił gola w szalonym spotkaniu z Lazio. Benevento po emocjonującym meczu przegrało 3:5.
Starcie w Rzymie rozpoczęło się zgodnie z przewidywaniami. Gospodarze po 36 minutach prowadzili aż 3:0. Najpierw do własnej bramki w nieszczęśliwych okolicznościach trafił Fabio Depaoli.
Prowadzenie podwyższyli jeszcze Ciro Immobile, który wykorzystał dobre podanie od Sergeja Milinkovicia-Savicia, a trzecią bramkę z rzutu karnego zdobył Joaquin Correa. Benevento, a konkretnie Marco Sau jeszcze przed przerwą trafił do siatki. Włoch zanotował małe wejście smoka, bowiem na murawie pojawił się za kontuzjowanego Bryana Dabo.
W drugiej połowie zespół "Czarownic" po raz drugi strzelił we własną stopę. Tym razem samobója strzelił Lorenzo Montipo. W dodatku szansę na doprowadzenie do wyniku 5:1 miał Immobile, ale super-snajper Lazio zmarnował karnego. To napędziło gości.
W 63. minucie "jedenastkę" podyktowaną dla Benevento wykorzystał Nicolas Viola. Z kolei w 85. minucie do siatki trafił Kamil Glik. Polak wykorzystał centrę z rzutu rożnego i mocnym strzałem pokonał Pepe Reinę.
Tuż przed ostatnim gwizdkiem wynik spotkania ustalił Ciro Immobile. Benevento mimo wielkich starań przegrało 3:5. Zespół Kamila Glika zajmuje obecnie szesnaste miejsce w lidze. Lazio jest szóste.
Adam Kłos18 Apr 2021 · 16:55