Kamil Glik z golem w meczu z Lazio! Szalony mecz Benevento [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 18 kwi 2021 | 16:55
Kamil Glik strzelił gola w szalonym spotkaniu z Lazio. Benevento po emocjonującym meczu przegrało 3:5.
Starcie w Rzymie rozpoczęło się zgodnie z przewidywaniami. Gospodarze po 36 minutach prowadzili aż 3:0. Najpierw do własnej bramki w nieszczęśliwych okolicznościach trafił Fabio Depaoli.
Prowadzenie podwyższyli jeszcze Ciro Immobile, który wykorzystał dobre podanie od Sergeja Milinkovicia-Savicia, a trzecią bramkę z rzutu karnego zdobył Joaquin Correa. Benevento, a konkretnie Marco Sau jeszcze przed przerwą trafił do siatki. Włoch zanotował małe wejście smoka, bowiem na murawie pojawił się za kontuzjowanego Bryana Dabo.
W drugiej połowie zespół "Czarownic" po raz drugi strzelił we własną stopę. Tym razem samobója strzelił Lorenzo Montipo. W dodatku szansę na doprowadzenie do wyniku 5:1 miał Immobile, ale super-snajper Lazio zmarnował karnego. To napędziło gości.
W 63. minucie "jedenastkę" podyktowaną dla Benevento wykorzystał Nicolas Viola. Z kolei w 85. minucie do siatki trafił Kamil Glik. Polak wykorzystał centrę z rzutu rożnego i mocnym strzałem pokonał Pepe Reinę.
Tuż przed ostatnim gwizdkiem wynik spotkania ustalił Ciro Immobile. Benevento mimo wielkich starań przegrało 3:5. Zespół Kamila Glika zajmuje obecnie szesnaste miejsce w lidze. Lazio jest szóste.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 10

18 kwi 2021 | 16:58
Ale załadował "stary" człowiek i może Tylko czekałem aż pojawi się artykuł o Kamilu.
0
Ale załadował. Kamil zawsze miał ten "łeb" do strzelania goli. Tylko czekałem aż pojawi się artykuł o Kamilu.
18 kwi 2021 | 17:07