Znakomity debiut Kamila Grosickiego w West Bromwich Albion! Asysta Polaka [WIDEO]

Twitter
Zespół Millwall FC przegrał u siebie z West Bromwich Albion 0:2 (0:1) w meczu 31. kolejki Championship. W barwach gospodarzy zagrał Bartosz Białkowski, a w drużynie gości z ławki wszedł Kamil Grosicki, który w debiucie zaliczył asystę.
Grosicki w zimowym oknie transferowym przeniósł się z Hull City do West Bromwich Albion. Polak dziś po raz pierwszy dostał szansę na grę w nowym klubie. 31-latek mecz rozpoczął na ławce rezerwowych, a trener Slaven Bilić wprowadził go na boisko w drugiej połowie - w 66. minucie - przy stanie 0:1.
Grosicki swoje umiejętności pokazał w 84. minucie, gdy dokładnie dośrodkował z rzutu rożnego. Podanie od Polaka wykorzystał Dara O'Shea, który uderzył z pierwszej piłki i pokonał Bartosza Białkowskiego.
Dla Grosickiego to piąta asysta tym sezonie Championship.
Pierwszego gola dla WBA strzelił Filip Krovinović.
Dzięki wygranej drużyna West Bromwich Albion umocniła się na pierwszym miejscu w tabeli. Na drugiej pozycji jest Leeds United ze stratą czterech punktów do lidera.
Daniel Makarewicz09 Feb 2020 · 16:24