Kamil Grosicki z golem przeciwko Chelsea! Polak trafił w Pucharze Anglii [WIDEO]

hullcitytigers.com
Chelsea FC pokonała Hull City 2:1 (1:0) w meczu Pucharu Anglii. Gola dla "Tygrysów" strzelił Kamil Grosicki.
Lepiej rozpoczęli spotkanie goście z Londynu. Już w 6. minucie gola strzelił Michy Batshuayi.
Niespełna dwadzieścia minut po przerwie przyjezdni podwyższyli swoje prowadzenie. Bramkę zdobył Fikayo Tomori.
Chwilę przed tym golem na boisku zameldował się Kamil Grosicki, który rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. Polak kilkanaście minut później zdobył bramkę kontaktową.
Skrzydłowy uderzył z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od muru i wpadła do bramki obok zaskoczonego Willy'ego Caballero.
Ostatecznie Chelsea wygrała 2:1 i awansowała do kolejnej rundy Pucharu Anglii.