Kanonada w meczu Getafe - Mallorca. Padło sześć bramek

ninopavisic / shutterstock.com
Aż sześć goli zobaczyli kibice w pierwszym niedzielnym meczu 5. kolejki hiszpańskiej La Liga. Getafe CF wygrał u siebie z RCD Mallorca 4:2
Gospodarze prowadzili od siódmej minuty. Samobójcze trafienie zanotował Iddrisu Baba. Na 2:0 trafił w 33. minucie z rzutu karnego Jorge Molina. Po przerwie trzeciego gola strzelił Allan Nyom. Przyjezdni odpowiedzieli dwoma trafieniami Ante Budmira. W końcówce wynik na 4:2 ustalił Angel.
Dla podopiecznych Pepe Bordalasa było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Zajmują 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi sześcioma punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Valencią.
Natomiast zespół prowadzony przez Vicente Moreno plasuje się na 17. pozycji z czterema "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Atletico Madryt.
Adam Nowacki22 Sep 2019 · 14:00