Kapitalny występ Grzegorza Krychowiaka! Fenomenalna bomba, asysta i gol Polaka w meczu Lokomotiwu [WIDEO]

screen z twittera
Lokomotiw Moskwa pokonał FK Rostów 3:1 (3:0) w wyjazdowym meczu 22. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Spotkanie to było wielkim popisem Grzegorza Krychowiaka.
W wyjściowym zestawieniu zespołu z Moskwy znalazło się dwóch Polaków. W Rostowie od pierwszej minuty na boisku zagrali Maciej Rybus i właśnie Krychowiak.
Ten drugi w 34. minucie popisał się kapitalnym strzałem z dystansu. Piłkę po jego bardzo mocnym uderzeniu odbił bramkarz Sergiej Pesjakow i ostatecznie to jemu zaliczono to trafienie (gol samobójczy).
Krychowiak dał kolejny popis swoich umiejętności jeszcze przed przerwą. Najpierw asystował przy drugim golu gości, a następnie sam zdobył bramkę, podwyższając prowadzenie Lokomotiwu na 0:3. Pomocnikowi przy jego trafieniu podawał Maciej Rybus.
Niespełna dwadzieścia minut po wznowieniu gry gospodarze zdobyli bramkę na 1:3. Do siatki Lokomotiwu trafił Iwelin Popow, który wykorzystał rzut karny. Jedenastkę spowodował faul... Grzegorza Krychowiaka na Eldorze Szomurodowie, zatem z przymrużeniem oka można powiedzieć, iż Polak miał udział przy każdej bramce w meczu.
Ostatecznie Lokomotiw wygrał 3:1. Nagroda gracza meczu powędrowała do rąk Krychowiaka.