Zagłębie Sosnowiec podpisało kontrakt z Filipem Karbowym

Zagłębie Sosnowiec podpisało kontrakt z Filipem Karbowym
Twitter Zagłębie Sosnowiec
Autor: Kamil Kaczmarek 22 lip 2019 | 19:30
Filip Karbowy podpisał kontrakt z Zagłębiem - poinformował klub z Sosnowca na swojej oficjalnej stronie.
21-letni defensywny pomocnik, który ostatni sezon spędził w Wigrach Suwałki, parafował dwuletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku. Zawarte porozumienie zakłada również opcję przedłużenia współpracy o kolejne dwanaście miesięcy.
- Dlaczego wybrałem Zagłębie? Przede wszystkim bardzo szybko zaczęło się dziać wokół mojej osoby. Dyrektor Zagłębia zadzwonił do mnie i bardzo szybko ustaliliśmy warunki. Spodobała mi się wizja Zagłębia, które jest ambitnym zespołem i walczy o najwyższe cele - podkreślił rozgrywający, który w minionym sezonie strzelił cztery gole w 33 spotkaniach.
- Zagłębie to przede wszystkim kolejny krok do przodu. W tej drużynie mam wielu kolegów, chociażby Tomka Nawotkę, z którym grałem razem w drużynie juniorskiej Legii i w rezerwach. Mogę śmiało powiedzieć, że to mój przyjaciel. Poza tym z Legii znam się jeszcze z Michałem Góralem, Czarkiem Misztą i Mateuszem Szwedem. Sporo jest tych nazwisk i mam nadzieję, że z całą szatnią będę się dobrze rozumiał - dodał Karbowy.
Źródło: asinfo.