Karim Benzema uratował punkt Realowi Madryt w meczu z Leganes [WIDEO]

Marcos Mesa Sam Wordley / Shutterstock.com
Piłkarze CD Leganes zremisowali u siebie z Realem Madryt 1:1 (1:0) w jedynym poniedziałkowym meczu 32. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Municipal de Butarque prowadzenie gospodarzom w derbach Kastylii zapewnił tuż przed przerwą Jonathan Cristian Silva. Argentyńczyk zaskoczył Keylora Navasa precyzyjnym uderzeniem zza linii pola karnego.
Sześć minut po zmianie stron wyrównał Karim Benzema. Pierwszy strzał Francuza Ivan Cuellar zdołał jeszcze wybronić, ale po dobitce musiał już wyciągać piłkę z siatki.
"Królewscy" po czwartym podziale punktów w sezonie umocnili się nieznacznie na trzecim miejscu w tabeli. "Pepineros" natomiast zremisowali drugi mecz z rzędu i przesunęli się na jedenastą lokatę w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński15 Apr 2019 · 22:52