Karol Linetty z golem w Serie A! We mgle prawie nie było go widać [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 23 paź 2020 | 21:31
Karol Linetty strzelił gola dla Torino. Drużyna Polaka zremisowała na wyjeździe z Sassuolo 3:3.
Linetty trafił do bramki w 33. minucie. Trudno powiedzieć, w jakich okolicznościach do tego doszło, bo... boisko akurat tonęło w gęstej mgle. Wiadomo jedynie, że asystę przy jego golu zaliczył Vojvoda.
Dla Linettego to pierwszy gol w barwach nowego klubu. Rozgrywał w nim czwarty mecz w bieżącym sezonie.
Kolejne gole padły po przerwie. W 71. minucie wyrównał Djuricić. Później na boisku zaczęło się szaleństwo. Najpierw dwa gole w odstępie trzech minut strzelili gracze Torino. Do bramki trafiali kolejno Belotti i Lukić.
Goście nie potrafili jednak utrzymać korzystnego rezultatu. Przewagę roztrwonili błyskawicznie. W 84. minucie kontaktowego gola dla Sassuolo strzelił Chiriches, a minutę później remis gospodarzom dał Caputo.

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

23 paź 2020 | 23:04
Powiedział do piłki: "zmieścisz się śmiało". no i masz...
0
Powiedział do piłki: "zmieścisz się śmiało". No i masz...
23 paź 2020 | 23:26
0
Śmieszny komentarz, wszyscy mamy tu polew!
0
Była taka gęsta mgła, że konia zadusiło :)
23 paź 2020 | 22:55
0
Odszedł z Sampdorii to ta od razu walczy o puchary. Przyszedł do Torino i już strafa spadkowa. Cienki ten pozanański wieśniak
23 paź 2020 | 22:50
0
Gościu pojawia się i znika.
23 paź 2020 | 22:30
0
Ale mgła jak w silent hill. Graty Karol !
23 paź 2020 | 22:24
We mgle prawie nie było go widać? Serio?! Może i Karol trafił (już na kadrze można było "dostrzec", że jest naładowany jak kabanos), ale ktoś to zrobił na pewno - skoro wszyscy o tym piszą i zawodnicy cieszą się z gola, a drudzy (choć zlewają się z murawą) stoją w bezruchu jak gdyby tego gola w istocie stracili. Do tego pewnie znaleźli się świadkowie co widzieli gola z bliska i z całą stanowczością wskazywali palcem w kierunku Karola, że to on ostatni "dziabnął piłkę i wpakował ją do bramki", wiadomo też kto asystował...Więc w nagłówku powinno być "We mgle prawie było coś widać", lub jak kto woli "Prawie było widać gola"...choć ja to akurat g... widziałem! Ci nieliczni co tego gola widzieli, mogliby też opisać w jaki sposób do tego doszło...tak by inni też to zobaczyli.
0
We mgle prawie nie było go widać? Serio?! Może i Karol trafił (już na kadrze można było "dostrzec", że jest naładowany jak kabanos), ale ktoś to zrobił na pewno - skoro wszyscy o tym piszą i zawodnicy cieszą się z gola, a drudzy (choć zlewają się z murawą) stoją w bezruchu jak gdyby tego gola w istocie stracili. Do tego pewnie znaleźli się świadkowie co widzieli gola z bliska i z całą stanowczością wskazywali palcem w kierunku Karola, że to on ostatni "dziabnął piłkę i wpakował ją do bramki", wiadomo też kto asystował...Więc w nagłówku powinno być "We mgle prawie było coś widać", lub jak kto woli "Prawie było widać gola"...choć ja to akurat g... widziałem! Ci nieliczni co tego gola widzieli, mogliby też opisać w jaki sposób do tego doszło...tak by inni też mogli to zobaczyć ich oczami.
23 paź 2020 | 22:08