Karol Linetty z golem w Serie A! We mgle prawie nie było go widać [WIDEO]

Karol Linetty strzelił gola dla Torino. Drużyna Polaka zremisowała na wyjeździe z Sassuolo 3:3.
Linetty trafił do bramki w 33. minucie. Trudno powiedzieć, w jakich okolicznościach do tego doszło, bo... boisko akurat tonęło w gęstej mgle. Wiadomo jedynie, że asystę przy jego golu zaliczył Vojvoda.
Dla Linettego to pierwszy gol w barwach nowego klubu. Rozgrywał w nim czwarty mecz w bieżącym sezonie.
Kolejne gole padły po przerwie. W 71. minucie wyrównał Djuricić. Później na boisku zaczęło się szaleństwo. Najpierw dwa gole w odstępie trzech minut strzelili gracze Torino. Do bramki trafiali kolejno Belotti i Lukić.
Goście nie potrafili jednak utrzymać korzystnego rezultatu. Przewagę roztrwonili błyskawicznie. W 84. minucie kontaktowego gola dla Sassuolo strzelił Chiriches, a minutę później remis gospodarzom dał Caputo.
Marcin Karbowski23 Oct 2020 · 21:31