Kepa staranował rywala we własnym polu karnym w samej końcówce meczu! Fatalny błąd bramkarza [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Reprezentacja Hiszpanii zaledwie zremisowała z Norwegią 1:1 (0:0) w wyjazdowym spotkaniu eliminacji do Euro 2020. Fatalny błąd w końcówce spotkania popełnił Kepa Arrizabalaga.
W pierwszej połowie bramki nie padły. Na emocje związane z golami musieliśmy zatem czekać do drugiej połowy.
Ta rozpoczęła się od objęcia prowadzenia przez Hiszpanów. Na listę strzelców wpisał się Saul.
Gdy wydawało się, że Hiszpanie utrzymają prowadzenie, w samej końcówce meczu fatalny błąd popełnił Kepa. Staranował Omara Elabdellaouiego we własnym polu karnym, za co obejrzał żółtą kartkę, a sędzia musiał wskazać na wapno.
Rzut karny na bramkę zamienił Joshua King. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 1:1.