Kibice Realu Madryt chcą powrotu Jose Mourinho. Bezpośrednia odpowiedź Portugalczyka

Kibice Realu Madryt chcą powrotu Jose Mourinho. Bezpośrednia odpowiedź Portugalczyka
Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Autor: Adam Nowacki 22 wrz 2019 | 09:16
Portal “Marca” przeprowadził wśród kibiców “Królewskich” ankietę, dotyczącą tego, kogo chcieliby oni zobaczyć na ławce trenerskiej Realu.
Niespodziewanie aż 44% głosów zebrał aktualnie bezrobotny Jose Mourinho. Przypomnijmy, że Portugalczyk pracował już na Santiago Bernabeu w latach 2010-2013. Z hiszpańskim klubem zdobył mistrzostwo kraju, Puchar Króla i Superpuchar Hiszpanii.
Głos w sprawie ewentualnego powrotu zabrał sam Mourinho.
- Nie chciałbym trenować Realu Madryt, ponieważ mają już trenera. To wszystko. Nie możesz objąć drużyny, która już ma trenera - wyjaśnił.
23% głosujących najchętniej widziałoby w Realu Massimiliano Allegriego. Włoch od maja bieżącego roku pozostaje bez pracy. Wcześniej przez pięć lat trenował włoski Juventus.
Niewiele mniej osób chciałoby zatrudnienia legendy “Królewskich” - Raula Gonzaleza.
Real Madryt dziś o godzinie 21 zagra wyjazdowy mecz z Sevillą.
Źródło: Marca

Dyskusja 17

23 wrz 2019 | 17:23
0
zrozlicza się wtedy gdy sam klub jest względem trenera fair-nie sądze żeby zizu był zadowolony z letnich transferów-, na razie mendy gra na poziomie reszta zakupów poniżej możliwości drużynypo trzeba czasu żeby nabytki wdrożyły się w system gry realu-wszystkie czołowe drużyny la liga przeżywają regres więc panikowanie po przegranym meczu z psg jest mocno przedwczesne-forma optymalna zespołu ma być na marzec- maj a nie już na dziś
22 wrz 2019 | 13:37
0
Najpirw chcieli powrotu Zidana teraz chcą powrotu Mourinho jeszcze troche i będą chcieli powrotu Rafy Beniteza
22 wrz 2019 | 12:54
0
Nie Kibice tylko "kibice". Zasadnicza roznica.
22 wrz 2019 | 12:36
(Edytowany)
O już Zidane im nie pasuje co za kurwa tumany z tych kibiców z Madrytu wstyd jak tak to kurwa zizu wielki śmiech na sali beka
0
O już Zidane im nie pasuje co za kurwa tumany z tych kibiców z Madrytu wstyd jak tak to kurwa zizu wielki śmiech na sali beka
22 wrz 2019 | 11:53
0
Tak samo jak wcześniej chcieli powrotu Zizou.. a teraz proszę :P
22 wrz 2019 | 11:33
0
To naturalne i proste do wytłumaczenia. Ludzie mają krótka pamięć.
22 wrz 2019 | 10:17
0
Jednak coś w tym jest że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Zidane wrócił i proszę. Także lepiej niech Mourinho nie wraca.
22 wrz 2019 | 11:10
0
takie pierdolenie, to nie jest rzeka, a klub w którym wykonuje się swoją pracę i co jak co, ale Mou ma temperament i on jest tam potrzebny bardziej niż w Afryce pitna woda.
22 wrz 2019 | 11:38
0
Jupp Heynckes tyle razy wracał do Bayernu i za każdym razem robił znakomitą robotę.
22 wrz 2019 | 12:17
0
Nie ma powiedzenia "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". Ile razy można powtarzać tę samą głupotę? Jak widać znacznie więcej, niż dwa razy ;)

Mourinho wrócił do Chelsea i wygrał mistrzostwo oraz doszedł do półfinały LM. Tak, w trzecim sezonie go wywalili, ale można powiedzieć, że te wyniki, jak na dzisiejszą Chelsea były całkiem dobre. To nie był zły powrót.
22 wrz 2019 | 16:17
0
Powiedzenie jest jak najbardziej i użył go Heraklit z Efezu, tyle że jest błędnie rozumiane , nie chodzi o to że się nie wchodzi do tej samej rzeki dwa razy tylko że się nie da. Ponieważ "wszystko płynie" ( ten sam autor :)) , czyli że natura wszechświata jest w ciągłym ruchu i nie da się dwa razy zrobić czegoś tak samo, czyli nie da się wejść do tej samej rzeki dwa razy , bo to będzie inna rzeka w innym czasie i tak dalej
23 wrz 2019 | 12:03
(Edytowany)
Nie, Heraklit z Efezu nie powiedział "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki", to jest absurdalny wymysł polskiego Internetu.
Jeśli już, to jest cytat z dialogu Platon ("Kratylos") przypisywany Heraklitowi "Nie możesz wejść dwa razy do tej samej rzeki, bo już inne płyną w niej wody".
0
Nie, Heraklit z Efezu nie powiedział "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki", to jest absurdalny wymysł polskiego Internetu.
Jeśli już, to jest cytat z dialogu Platona ("Kratylos") przypisywany Heraklitowi "Nie możesz wejść dwa razy do tej samej rzeki, bo już inne płyną w niej wody".
1 paź 2019 | 21:13
0
No własnie i tutaj mamy przykład bełkotu internetowego, śmiem twierdzić że jednak Heraklit to powiedział i przypisuje się młodszemu Platonwi. Oczywiście był w niektórych tezach obiciem Heraklita, i tego nie neguję , a zatem i w tej "filozofii spotkania" być może zachodzi pewna niezgodność, bowiem jako uczeń Kratylosa, który był zwolennikiem Heraklita z Efezu , czerpał pełnymi garściami z wiedzy swojego mentora, dziękuje.
2 paź 2019 | 14:00
0
Kolego, nic się nie "przypisuje Platonowi". To jest cytat z jego dramatu (który możesz sobie pożyczyć w bibliotece i przeczytać), dramat jest fikcją literacka, postacie są kreacją artystyczną, pod tym względem nic się nie zmieniło od starożytności do dziś. Z pewnością Platon miał znacznie większą wiedzę o poglądach Heraklita, niż mamy my dzisiaj. Jest bardzo możliwe, że rzeczywiście ten cytat oddaje poglądy Heraklita. Co nie zmienia faktu, że jest to tylko fikcja literacka, Platon używał rzeczywistych osób jako bohaterów, ale wsadzał im w usta to, co mu było wygodnie, nawet Sokrates (a może przede wszystkim on) być może jest w większości kreacją artystyczną i ma niewiele wspólnego z rzeczywistym Sokratesem. Nie wiemy tego, nie mamy jak sprawdzić. Traktowanie dialogów Platona jako zapisów rzeczywistych rozmów rzeczywistych ludzi to jak traktowanie "Trylogii" Sienkiewicza jak podręcznika do historii - ryzykowne przedsięwzięcie ;)

A o rzeczywistych poglądach Heraklita, to my wiemy bardzo niewiele i nic z tego co wiemy, nie jest pewne. Nie mamy żadnego jego dzieła, jedynie jakieś fragmenty, gdzie też się toczą dyskusję, czy to na pewno jego. A przypominam, że mówimy o filozofie, który nawet dla współczesnych mu ludzi uchodził za niezrozumiałego.
22 wrz 2019 | 09:52
0
Komoruskiemu dawali 150% poparcia w wyborach prezydenckich, a wygrał Adrian.
22 wrz 2019 | 20:30
0
No tak, wyborczej tłuszczy w Polsce nie brakuje :/
22 wrz 2019 | 09:31
0
Ludzka pamięć jest krótka ;)