Klęska piłkarzy Czesława Michniewicza na ME U21! Hiszpanie totalnie zdemolowali bezradnych Polaków! [WIDEO]

Dziurek / shutterstock.com
Reprezentacja Polski U21 przegrała z Hiszpanią U21 aż 0:5 w meczu trzeciej kolejki grupy A Mistrzostw Europy U21.
TUTAJ przeczytacie relację na żywo.
Hiszpanie rozpoczęli od zmasowanego ataku na naszą bramkę. Kamil Grabara miał mnóstwo pracy, a w 12. minucie świetną interwencją zatrzymał piłkę po strzale Daniego Olmo. Z kolei golkiper Hiszpanów był w zasadzie bezrobotny.
Polacy byli bezradni, a rywale, wśród których błyszczał Dani Ceballos, bombardowali naszą bramkę. Przed utratą gola dwukrotnie ratowała nas poprzeczka. Mniej szczęścia mieliśmy w 17. i 35 minucie.
Najpierw gola strzelił Pablo Fornals, który przeciął podanie w pole karne Polaków.
Osiemnaście minut później prowadzenie Hiszpanów podwyższył Mikel Oyarzabal.
Kilka minut przed przerwą Fabian Ruiz dopiął swego. Po obijaniu poprzeczki polskiej bramki wreszcie pokonał Kamila Grabarę strzałem z dystansu.
W drugiej połowie Hiszpanie także stwarzali sobie sporo okazji. Tuż po przerwie Grabara musiał interweniować aż trzykrotnie.
W 71. minucie było już 0:4. Dani Ceballos zdobył przepiękną bramkę po strzale z rzutu wolnego.
W kolejnych minutach Hiszpanie wciąż przeważali, a z trybun słychać było donośne "Ole!" po każdym ich podaniu. Wreszcie, w 90, minucie, straciliśmy piątą bramkę. Na listę strzelców pisał się Borja Mayoral.
Ostatecznie Polacy przegrali aż 0:5. Wobec zwycięstwa Włochów w meczu z Belgią 3:1 biało-czerwoni spadli na trzecie miejsce w grupie A i nie mają już żadnych szans na awans do półfinału. Pierwsze miejsce w grupie przypadło Hiszpanom, a drugie - gospodarzom turnieju. Ostatnie zajęli Belgowie.