OD 15:00
Obejrzyj w
Pogadajmy o piłce
Subskrybuj
  • Zbigniew Boniek gościem specjalnym "Pogadajmy o piłce"

Niefortunny start kariery Jeremy'ego Sochana w NBA. Polak ma problem. Koronawirus ponowie w roli głównej

Niefortunny start kariery Jeremy'ego Sochana w NBA. Polak ma problem. Koronawirus ponowie w roli głównej
Screen Twitter
Autor: Hubert Kowalczyk 29 Cze 2022 | 17:43
Jeremy Sochan ma problemy na początku swojej przygody z San Antonio Spurs. Reprezentant Polski nie weźmie udziału w przygotowaniach poprzedzających Summer League.
W tegorocznym Drafcie Jeremy Sochan został wybrany z numerem 9. Reprezentant Polski trafił do drużyny San Antonio Spurs, ale na samym starcie swojej kariery dopadły go problemy zdrowotne.
Dalsza część tekstu pod wideo
Niekorzystne informacje przekazuje Jeff McDonald. Amerykański dziennikarz podaje, iż 19-latek nie weźmie udziału w przygotowaniach do Summer League.
Stoi za tym nie decyzja Gregga Popovicha, lecz koronawirus. Sochan otrzymał pozytywny wynik testu i z powodu obowiązujących przepisów musiał zostać odseparowany od reszty drużyny.
Na ten moment San Antonio Spurs nie wykluczyli Polaka z kadry na zbliżający się turniej. Niewykluczone jednak, że tak się ostatecznie stanie z powodu braku uczestnictwa 19-latka w zaplanowanych treningach.
Tegoroczne Summer League odbędzie się w Las Vegas. Turniej rozpocznie się 7 lipca i potrwa przez 11 dni.
McDonald dodaje, że "Ostrogi" swoje treningi zaczną w najbliższy wtorek. Rok temu San Antonio Spurs przegrali swoje mecze z Chicago Bulls (89:92) oraz Minnesotą Timberwolves (89:91).
Źródło: Jeff McDonald

Dyskusja 12