Nadchodzące

Kolejna porażka GKS Tychy. Przegrał z sąsiadem z tabeli

Szymon Lewicki
Źródło zdjęcia: GKS Tychy

Puszcza Niepołomice wygrała u siebie z GKS-em Tychy 2:1 w piątkowym meczu 14. kolejki Fortuna 1. Ligi. Dla gospodarzy to piąte zwycięstwo w tym sezonie.

Wynik spotkania w 14. minucie otworzył dla miejscowych Bartosz Żurek. Kilka chwil przed przerwą drugiego gola strzelił dla nich Hubert Tomalski. W 80. minucie honorową bramkę dla przyjezdnych zdobył Szymon Lewicki.

Po tym zwycięstwie podopieczni Tomasza Tułacza mają na swoim koncie 17 punktów i zajmują 11. miejsce w tabeli. W następnym spotkaniu zmierzą się z Wartą Poznań.

Natomiast zespół prowadzony przez Ryszarda Tarasiewicza również ma na swoim koncie 17 "oczek" i plasuje się na 13. pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie Miedź Legnica.