Kolejna porażka SPAL. Grał Arkadiusz Reca

Marco Canoniero / Shutterstock.com
SPAL 2013 przegrał u siebie z US Sassuolo 1:2 w pierwszym niedzielnym meczu 23. kolejki włoskiej Serie A. W podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Arkadiusz Reca.
Miejscowi objęli prowadzenie w 23. minucie spotkania. Nieporozumienie bramkarza z obrońcą wykorzystał Kevin Bonifazi. Obrońca głową z najbliższej odległości trafił do bramki. Goście wyrównali w 65. minucie. Rzut karny wykorzystał Francesco Caputo. W 90. minucie zwycięstwo gościom zapewnił Jeremie Boga.
Po tej porażce podopieczni Leonardo Sempliciego mają 15 zdobytych punktów i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z US Lecce.

Natomiast zespół prowadzony przez Roberto De Zerbiego zgromadził 29 "oczek" i plasuje się na 12. pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie Parma.
Marcin Karbowski09 Feb 2020 · 14:45