Kolejna wpadka Juventusu w Serie A! Cristiano Ronaldo zdobył bramkę, ale "Stara Dama" straciła punkty [WIDEO]

sbonsi / Shutterstock.com
Piłkarze Hellasu Werona zremisowali z Juventusem w meczu 24. kolejki Serie A. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 (0:0).
"Stara Dama" wciąż marzy o zdobyciu mistrzowskiego tytułu, ale dziś zanotowała kolejną wpadkę w rozgrywkach Serie A. Na trudnym terenie w Weronie wywalczyła jeden punkt.
Gospodarze już na samym początku mogli objąć prowadzenie. W 8. minucie na bramkę "Starej Damy" groźnie uderzył Faraoni, ale Szczęsny zdołał zbić piłkę na słupek.
Do przerwy było 0:0. Tuż po wznowieniu gry goście zaskoczyli defensywę Hellasu. Na listę strzelców wpisał się Cristiano Ronaldo. Piłkę jak na talerzu wyłożył mu Chiesa. Portugalczyk nie zmarnował doskonałej okazji i mocnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.
Mistrzowie Włoch w minimalistycznym stylu chcieli dowieźć skromne prowadzenie do ostatniego gwizdka. Ta sztuka jednak im się nie udała.
W 78. minucie Hellas wyrównał stan spotkania. Szczęsnego pokonał Barak. Czech wygrał pojedynek główkowy i skierował piłkę do siatki.
Gracze Juventusu ruszyli po bramkę dającą zwycięstwo. Nie zdołali jednak stworzyć większego zagrożenia w polu karnym rywali. Za to Szczęsnego uratowała poprzeczka po uderzeniu Lazovicia.
"Stara Dama" po 23 rozegranych meczach ma na swoim koncie 46 punktów. Do liderującego Interu traci już 7 "oczek".
Daniel Makarewicz27 Feb 2021 · 22:39