OD 13:00
Obejrzyj w
Poznań vs Warszawa
Subskrybuj
  • Kolejny przegląd sytuacji w Lechu i Legii
  • "Kolejorz" wyeliminuje Vikingura? Kluczowy dzień przed mistrzem Polski
  • Zapowiedź meczu el. LKE połączona z konferencją Johna van den Broma

Kolejne informacje ws. przyszłości Lewandowskiego. "Nawet tego nie rozważa"

Kolejne informacje ws. przyszłości Lewandowskiego. "Nawet tego nie rozważa"
Saolab Press
Autor: Adam Nowacki 01 Lip 2022 | 06:57
Przenosiny Roberta Lewandowskiego z Bayernu do Barcelony wydają się coraz bardziej prawdopodobne, choć “Duma Katalonii” to tylko jeden z klubów, który chciałby w swoich szeregach kapitana reprezentacji Polski. Na liście zainteresowanych znajduje się też PSG.
Jak informuje kataloński “Sport” - prezydent PSG, Nasser Al-Khelaifi bardzo chciałby sprowadzić Lewandowskiego do stolicy Francji, by ten stworzył ofensywne trio z Kylianem Mbappe i Lionelem Messim.
Dalsza część tekstu pod wideo
Nie ma jednak tematu, bo Lewandowski rozważa tylko jeden kierunek. Chce przejść do Barcelony.
- “Lewy” ma na myśli tylko przeprowadzkę do Hiszpanii i rozpoczęcie nowego rozdziału w kraju, który go pasjonuje. Kultura, jedzenie. W rzeczywistości myślał o osiedleniu się tutaj po zakończeniu kariery sportowej - pisze “Sport”.
Przejście do ligi francuskiej miałoby być dla polskiego napastnika zbyt wielkim pójściem na łatwiznę. Znów grałby dla krajowego hegemona, który nie ma w swojej lidze większej konkurencji. Występy w koszulce “Dumy Katalonii” są większym wyzwaniem.
12 lipca Bayern rozpocznie przygotowania do nowego sezonu, ale nie jest wykluczone, że Lewandowski już się na nich nie pojawi. Jego przenosiny do Barcelony powinny zostać dopięte wcześniej.
“Lewy” rozegrał dla Bayernu 375 spotkań. Strzelił w nich 344 gole i zanotował 72 asysty.
Źródło: Sport

Dyskusja 13