Kolejne piłkarskie święto w Łodzi! Ukraina zremisowała z Irlandią [WIDEO]

Jamie Johnston / press focus
Reprezentacja Ukrainy zremisowała z Irlandią 1:1 w wieczornym meczu Ligi Narodów. Nasi wschodni sąsiedzi po raz kolejny wystąpili w roli gospodarzy na Stadionie Miejskim w Łodzi.
Ukraina, która w sobotę zwyciężyła na tym samym obiekcie Armenię (3:0), znowu mogła dziś liczyć na wsparcie kilkunastu tysięcy kibiców.
Irlandczycy postawili jednak poprzeczkę wysoko i w 31. minucie gry wyszli na prowadzenie. Efektowną bramkę zdobył środkowy obrońca Burnley, Nathan Collins.
Podopieczni Ołeksandra Petrakowa odrobili straty zaraz po przerwie. Podanie Andrija Jarmołenki wykorzystał Artem Dowbyk.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Taki rezultat pozwolił naszym wschodnim sąsiadom utrzymać pierwsze miejsce w tabeli grupy 1 w dywizji B Ligi Narodów, z punktem przewagi nad Szkocją.
Wojciech_Falenta 14 Jun 2022 · 22:40