Kolejne potknięcie Juventusu! Mistrzowie Włoch nie dali rady drużynie Kamila Glika [WIDEO]

Spinelli/PacificPress/SIPA/PressFocus
Juventus bez Cristiano Ronaldo nie poradził sobie z Benevento. Mistrzowie Włoch tylko zremisowali z beniaminkiem 1:1.
Ronaldo nie pojechał do Benevento, bo Andrea Pirlo postanowił dać mu odpocząć. Pod nieobecność Portugalczyka kolejny raz skutecznością błysnął Alvaro Morata, który w 21. minucie dał prowadzenie Juventusowi.
Mistrzowie Włoch nie utrzymali go jednak nawet do końca pierwszej połowy. W doliczonym czasie pierwszej połowy płaskim strzałem Wojciecha Szczęsnego pokonał Gaetano Letizia.
W 10. minucie pierwszej połowy gra została na moment przerwana. W ten sposób piłkarze obu drużyn oddali hołd zmarłemu w środę Diego Maradonie.
Cały mecz w barwach Benevento rozegrał Kamil Glik. Dla polskiego stopera był to dziewiąty występ w tym sezonie Serie A.
Marcin Karbowski28 Nov 2020 · 20:01