Nadchodzące

Kolejne zwycięstwo Bułgarii. Umocnili się na prowadzeniu

reprezentacja Bułgarii
Źródło zdjęcia: esfera/Shutterstock

Bułgaria pokonała u siebie Cypr 2:1 (0:1) w drugim sobotnim meczu grupy 3 dywizji C rozgrywek Ligi Narodów.

Na Stadionie im. Wasyla Lewskiego prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił strzałem po koźle Grigoris Kastanos.

Niespełna kwadrans po przerwie wyrównał uderzeniem głową Kirił Despodow, a osiem minut później efektownym wolejem popisał się Todor Nedelew, który rozstrzygnął losy konfrontacji.

Dzięki trzeciej wygranej z rzędu zespół z Bałkanów umocnił się na prowadzeniu w tabeli. Drużyna z Wyspy Afrodyty doznała drugiej porażki i jest trzecia w klasyfikacji.