Dwa gole Adama Buksy w Turcji! Świetny mecz reprezentanta Polski [WIDEO, AKTUALIZACJA]

Adam Buksa utrzymuje się w dobrej formie. Reprezentant Polski strzelił kolejne gole dla Antalyasporu.
Buksa trafił do siatki w 57. minucie. Antalyaspor dzięki jego bramce na moment objął prowadzenie 2:1.
27-latek błysnął instynktem strzeleckim. Po dośrodkowaniu w pole karne uwolnił się spod krycia rywala i uderzeniem bez przyjęcia skierował piłkę do siatki.
Nie było to ostatnie słowo Buksy. Polak w 88. minucie wykorzystał rzut karny. Jego trafienie miało duży ciężar gatunkowy. Antalyaspor zremisował dzięki niemu 3:3.
Buksa w tym sezonie tureckiej ekstraklasy strzelił już siedem goli. Przeciwko Hataysporowi rozgrywał swój dwunasty mecz w bieżących rozgrywkach.
Oprócz Buksy w piątkowym meczu zagrał też Jakub Kałuziński. Pomocnik Antalyasporu pojawił się na boisku wraz z początkiem drugiej połowy.
Marcin Karbowski01 Dec 2023 · 19:36