Kolejny gol Grzegorza Krychowiaka! Lokomotiw w finale Pucharu Rosji [WIDEO]

Lokomotiv Moskwa
Grzegorz Krychowiak strzelił gola w meczu Lokomotiw - CSKA. Jego drużyna wygrała 3:0 i awansowała do finału Pucharu Rosji.
Lokomotiw prowadzenie objął już w 16. minucie. Do bramki trafił wówczas Kamano. Drugiego gola gracze CSKA wbili sobie sami - na początku drugiej połowy samobója strzelił Obljakow.
Krychowiak, który wcześniej zobaczył żółtą kartkę, ustalił wynik meczu w doliczonym czasie gry. Polak z bliska wbił piłkę do bramki po finezyjnej asyście Mirańczuka.
31-latek w tym sezonie jest bardzo skuteczny. Dla Lokomotiwu strzelił dziewięć goli w 31 meczach. Ponadto zanotował cztery asysty.
Cały mecz w barwach Lokomotiwu zagrał też Maciej Rybus. Drużyna Polaków w finale rozgrywek zmierzy się z Krylją Sowietow.
Marcin Karbowski21 Apr 2021 · 20:04