Kolejny gol polskiego napastnika! Trafił w drugim meczu z rzędu [WIDEO]

screen / New York Red Bulls
Autor: Adam Nowacki 22 lip 2021 | 07:59
Patryk Klimala w drugim meczu z rzędu trafił do siatki, a jego zespół, New York Red Bulls, zremisował z Toronto FC 1:1.
Polak wyszedł w podstawowej jedenastce i tuż po przerwie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Uderzał na raty, ale ostatecznie umieścił piłkę w siatce.
Kilkanaście minut później rywale doprowadzili do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem 1:1.
Dla Klimali to gol w drugim meczu z rzędu, a trzeci na przestrzeni pięciu ostatnich kolejek. Wcześniej polski napastnik wpisywał się na listę strzelców w spotkaniach z New England Revolution oraz Philadelphią Union.
New York Red Bulls w swojej konferencji zajmują aktualnie ósme miejsce. Pierwsze siedem zespołów awansuje do fazy play-off.
1 - 1
22 lip 2021 | 01:30 (zakończony)

Przebieg meczu

54'
C. Clark
(W. Carmona)
90'
2'

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN