NA ŻYWO
Obejrzyj w
Madryt vs Barcelona
Subskrybuj
  • Wraca La Liga! Zapowiadamy mecze Realu i Barcelony

Kolejny piłkarz PSG może się pakować. Paryżanie wystawili go na listę transferową, a cena zaskakuje

Kolejny piłkarz PSG może się pakować. Paryżanie wystawili go na listę transferową, a cena zaskakuje
Nicolas Messyasz/Pressfocus
Autor: Hubert Kowalczyk 01 Lip 2022 | 15:58
Władze PSG przygotowują się do przeprowadzenia rewolucji w kadrze zespołu. Teraz "Foot Mercato" donosi, że na listę transferową został wystawiony kolejny piłkarz.
Ostatnie tygodnie były pracowite dla włodarzy PSG. Z zespołem pożegnał się między innymi Leonardo, który pełnił funkcję dyrektora sportowego. Zastąpił go Luis Campos.
Dalsza część tekstu pod wideo
Nowy członek zarządu bardzo szybko zabrał się do pracy. Jego podstawowym celem stało się doprowadzenie do transferu Vitinhy, co udało się sprawnie zrealizować.
Teraz Campos skupia się na sprzedaży kilku zawodników. Władze PSG uważają bowiem, że uszczuplenie kadry jest konieczne, gdyż znajduje się w niej zbyt wielu piłkarzy, którzy nie spełniają oczekiwań.
Według "Foot Mercato" na liście transferowej wylądował Presnel Kimpembe, który z "Paryżanami" jest związany od 2014 roku, czyli początku swojej profesjonalnej kariery.
W tym czasie zdołał rozegrać 221 meczów dla francuskiego klubu. W ostatnim sezonie był jednym z ważniejszych zawodników - w barwach PSG wyszedł na boisko 41 razy.
Media donoszą, że hegemoni Ligue 1 są w stanie sprzedać Kimpembe za 50 milionów euro. Eksperci uważają jednak, że jest to cena wygórowana i "Paryżanie" nie mogą liczyć na tak wysoką ofertę.
Sam 26-letni obrońca nie powinien jednak narzekać na brak zainteresowania. Portal "Goal.com" informuje, że sprowadzenie defensora rozważają między innymi Juventus oraz Chelsea.
Źródło: Foot Mercato

Dyskusja 8