Kolejny remis w Ekstraklasie. Jagiellonia Białystok podzieliła się punktami z Lechią Gdańsk [WIDEO]

Kolejny remis w Ekstraklasie. Jagiellonia podzieliła się punktami z Lechią [WIDEO]
Michał Kosc/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 24 lip 2021 | 19:24
Początek sezonu w Ekstraklasie upływa pod znakiem serii remisów. Tym razem punktami podzieliły się Jagiellonia i Lechia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
W pierwszej połowie na boisku nieco brakowało czysto piłkarskiej jakości. W wielu akcjach brakowało polotu, przyspieszenia gry.
Najgroźniejszą okazję przed przerwą miał Jesus Imaz. Napastnik "Jagi" znalazł miejsce na skraju pola karnego, oddał płaski strzał lewą nogą i piłka minimalnie minęła bramkę strzeżoną przez Zlatana Alomerovicia.
Tuż po przerwie zawodnicy obu drużyn wynagrodzili kibicom senną pierwszą część spotkania. Najpierw wynik meczu otworzył Łukasz Zwoliński, który wykorzystał świetną centrę od Josepha Ceesaya.
Radość gości z Gdańska nie trwała długo. Trzy minuty po golu Lechii odpowiedział niezastąpiony Jesus Imaz.
W kolejnych minutach Hiszpan próbował skompletować dublet, ale z jego uderzeniami radził sobie Alomerović. W samej końcówce gra była niezwykle szarpana, sędzia musiał często przerywać grę i uspokajać zawodników żółtymi kartkami. W doliczonym czasie gry dwie dobre okazje zmarnował Andrzej Trubeha. Ostatecznie nie oglądaliśmy już żadnych trafień i mecz zakończył się rezultatem 1:1.
W następnej kolejce białostoczanie zagrają z Rakowem Częstochowa. Z kolei Lechię czeka starcie z Wisłą Płock.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI